úterý 4. června 2013

Scrapbooking kurz na Zlín film festivalu

Minulý týden jsme v rámci Zlínského filmového festivalu uspořádaly workshop
A to hned dva najednou!


Ranní dílna byla pro děti a sešlo se nám dvě třídy těch nejšikovnějších malých výtvarníků. Starší děvčata si pod vedením Pavlín vyrobily krásná přáníčka, na kterých se naučily embossovat, skládat větrníky a použily naše oblíbené vlaječky. Ty šikovnější zvládly dokonce přáníčka dvě!


To třída nadaných čtvrťáků si přesně podle návodu sestavila nádherná přáníčka. Sami stříhali různobarevné bannerky, u Lei embossovali razítka od Scrapperin podle vlastního výběru, lepili kamínky, zkusily si použití pěnových polštářků a nakonec vyšperkovali svá přáníčka provázky od Garn und MehrVšichni jsme se skvěle bavili, a dokonce ani paní učitelka neodolala a vyrobila si přáníčka hned dvě. Děti tak odcházeli s přáním, které někteří dokonce vyzdobili i vevnitř blahopřáním pro své blízké.


Pozdně odpolední workshop patřil ženám všech věkových kategorií a sešlo se jich přes dvacet! Na rozdíl od dětí jsme si troufly na stránku 12" x 12" a ačkoliv většina účastnic nikdy stránku nedělala, všem to neuvěřitelně šlo od ruky. Ženy měly u svého pracovního místa přichystán balíček s materiálem od Scrapperin a Garn und Mehr a hlavně sketch podle našeho návrhu, podle kterého všechny vytvořily úžasné stránky. Stříhalo se, sprejovalo, lepilo, razítkovalo, a i když všechny tvořily podle stejného sketche, stránky byly neuvěřitelně rozdílné a kreativní.


Na focení jsme si u večerního kurzu vzpomněly až příliš pozdě - byly jsme totiž naprosto pohlcené do tvoření, povídání a přehrabování se v našem obchůdku.. A tak jsme nestihly vyfotit všechny naše skvělé účastnice při práci, ani jejich výtvory a to příště rozhodně musíme napravit. Děkujeme všem, kteří k nám zavítali, tvořili a bavili se a nakupovali!

...razítkujeme...

...stránka v procesu...

stránka od Venduly, která byla tak hodná a poslala nám své vyfocené dílko...

a obchůdek v obležení :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover