úterý 13. srpna 2013

Product of the month

Produkt měsíc je v srpnu OLINČIN a tak nám vybrala jeden z nejúžasnějších materiálů, které se dají při scrapbookingu použít - všemi oblíbený a krásně barevný hedvábný papír...Je tolik lákavých a krásných věcí, pro mne mají ale hezkou řádku let kouzlo hedvábné papíry. Tyhle jemné, šustivé papírky jsem v podobě obalů od citrusových plodů sbírala od dětství. Později se k nim přidaly i květinové papíry (tedy alespoň kousek ). Dnes se nabízejí i v různobarevném provedení a žlutý aršík byl i součástí srpnového Creative kitu.

Bezdřevý, jemný, hladký a průsvitný papír má gramáž kolem18 – 20g, je krásně barevný a přitom cenově dostupný. Používá se pro balení křehkých předmětů, ale i k dekoraci předmětů a polepování. Snadno se trhá a dají se z něj vytvářet koláže. Najdete ho i  pod názvem TISSUE PAPER.Protože je velmi ohebný, můžete jej dobře mačkat a využít na výrobu květin:
Papírem se dají polepovat různé povrchy, použít můžete jak Herkules, tak lepidla na decoupage..ve vrstvách vytváří krásné valéry barev.
Zalakovaný povrch umožňuje využít i inkousty Adirondack.Hedvábné papíry můžete podkládat pod fotografie i v několika vrstvách. 
A jistě vás napadnou i další možnosti, pochlubte se…

2 komentáře:

  1. Jeee..já si dnes hedvábný papír koupila, protože se chystám na tvorbu scrap stránky :) Nadchla mě Lucia BARABAS! :)

    OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover