čtvrtek 3. července 2014

PROJECT LIFE pošta

Už dva měsíce běží naše nová celoroční soutěž - PROJECT LIFE POŠTA. Tvoříme v ní ručně vyráběné Project Life kartičky k aktuálním kitu Papero amo - a teď nadešel čas na jejich výměnu a vyhlášení dalšího kola!


V soutěži máme přesně 20 kartiček, které jste nám postupně zasílali. Vyfotili jsme je všechny pohromadě, abyste si tu krásu mohli náležitě vychutnat. Právě teď pracujeme na jejich rozdělení a budeme je odesílat s objednávkami nebo kity. 


Fotografie všech kartiček samostatně najdete v naší facebookové skupině PROJECT LIFE Papero amo, a pokud tam s námi ještě nejste, přidejte se :) 


Vybrat tu NEJ kartičku nebylo vůbec jednoduché a taky nám to hezkou chvíli trvalo. Moc se nám líbila kartička Markéty, ale nesplňovala zadání - nevychází totiž z květnového kitu (nebo se nám alespoň zdálo, že růžová se k němu moc nehodí :P)


Vybrali jsme proto kartičku, která nás zaujala svým jednoduchým a čistým designem, super kompozicí a dokonalým šitím. A její autorkou je - JANA BENNETT! Gratulujeme :)PROJECT LIFE POŠTA - ČERVENEC / SRPEN 2014 


Každá účastnice naší výměny vytvoří, nafotí a zašle poštou svoji (na zadní straně podepsanou) kartičku na adresu Papero amo. 

Vy, které jste na facebooku, vložíte fotku na stránky skupiny Project Life Papero amo, vy které nejste, můžete fotku poslat emailem a my ji vložíme za vás. 

U nás pak kartičky náhodně rozlosujeme a všem účastnicím je znovu rozešleme. Všechny kartičky budou navíc v soutěži o cenu v hodnotě 300 Kč. Získá ji autorka kartičky, kterou vybere Design team jako tu nejstylovější. 

Užijeme si spoustu zábavy a vyměníme si nápady na vytváření originálních PL kartiček. Vždy se tak můžete těšit nejen na PL kit od nás, ale i na originální kartičku, která pro Vás do poslední chvíle bude překvapením.

PRAVIDLA SOUTĚŽE


  • Vytvořte vlastní PL kartičku ve formátu 3" x 4" inspirovanou aktuálním PROJECT LIFE kitem Papero amo
  • Kartičku vyfoťte a sdílejte ji v naší PL facebookové skupině (pokud nemáte facebook, pošlete fotku na email: atelier@paperoamo.cz a my ji vložíme za vás.)
  • Kartičku na zadní straně podepište a do 20. srpna ji pošlete poštou na adresu Papero amo, s. r. o., Družstevní 788, 686 05 Uherské Hradiště.
  • Ke všem kartičkám, které obdržíme, přiřadíme čísla, a následně každé účastnici vylosujeme kartičku na výměnu od jiné soutěžící
  • Náš tým pak vybere tu nejstylovější kartičku, která navíc získá cenu v hodnotě 300 Kč
  • Kartičky budeme zasílat v objednávkách v dalším měsíci.


POZOR! Výměny se mohou zúčastnit jen uživatelé registrovaní na www.paperoamo.cz
Soutěž bude probíhat každé dva měsíce :)
Těšíme se na Vaše krásné výtvory!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover