sobota 18. října 2014

Organizace pracovny...Lea

Do mého pracovního koutku už jste měly možnost nakouknout a od té doby se nic moc nezměnilo… materiálu stále přibývá a místa zase ubývá :-). Pro dnešní článek jsem tedy hledala organizační vychytávky na Pinterestu. Možná je znáte, ale nikdy neškodí si některé věci připomenout :-) A možná se něčím inspirujete.

Tento nápad se mi moc líbí. Oprášíte staré sklenice, barevně sladíte a máte skvělé nádobky na kytičky, knoflíky, dřevěné ozdoby, apod.


Ach ty glitry! Někdy jsou opravdu všude a pěkně dlouho :-). Znám to z vlastní zkušenosti… Jednouše si je můžete nasypat do solniček a práce s nimi bude zase o něco jednodušší.


Při nedostatku místa je nutné využít opravdu každý kousek :-). Proč tedy neumístit skleničky na drobnosti pod poličku místo na poličku, kam můžeme uložit spoustu jiných důležitých nezbytností…


Kroucené provázky… ach! Sama jich mám slušnou zásobičku a vždycky se děsím, že se mi zamotají :-). S touto vychytávkou se nic takového stát nemůže. Jak jednoduché!


Poslední vychytávečka mi přijde prostě roztomilá! Zásobník na léky, který slouží k uskladnění průchodek, svorek a jiných malých drobností. Já používám organiátory na šroubky, ale tohle mi přijde hodně praktické na cesty, pokud na dovolené tvoříte např. cestovní deník.


Hodně štěstí při organizování vašich scrapbookových koutků a pracoven :-)  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover