neděle 8. listopadu 2015

PROJECT LIFE pošta


9/10 2015 PROJECT LIFE POŠTU vyhrává...

LUCIE MICHKOVÁ


Fotografie všech kartiček samostatně najdete v naší facebookové skupině PROJECT LIFE Papero amo, a pokud tam s námi ještě nejste, přidejte se :) 


PROJECT LIFE POŠTA - ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2015Každá účastnice naší výměny vytvoří, nafotí a zašle poštou svoji (na zadní straně podepsanou) kartičku na adresu Papero amo. 

Vy, které jste na facebooku, vložíte fotku na stránky skupiny Project Life Papero amo, vy které nejste, můžete fotku poslat emailem a my ji vložíme za vás. 

U nás pak kartičky náhodně rozlosujeme a všem účastnicím je znovu rozešleme. Všechny kartičky budou navíc v soutěži o cenu v hodnotě 300 Kč. Získá ji autorka kartičky, kterou vybere Design team jako tu nejstylovější. 

Užijeme si spoustu zábavy a vyměníme si nápady na vytváření originálních PL kartiček. Vždy se tak můžete těšit nejen na PL kit od nás, ale i na originální kartičku, která pro Vás do poslední chvíle bude překvapením.PRAVIDLA SOUTĚŽE 
 • Vytvořte vlastní PL kartičku ve formátu 3" x 4" inspirovanou aktuálním PROJECT LIFE kitem Papero amo
 • Kartičku vyfoťte a sdílejte ji v naší PL facebookové skupině (pokud nemáte facebook, pošlete fotku na email: atelier@paperoamo.cz a my ji vložíme za vás.)
 • Kartičku na zadní straně podepište a do 20. PROSINCE 2015 ji pošlete poštou na adresu Papero amo, s.r.o., Družstevní 788, 686 05 Uherské Hradiště.
 • Ke všem kartičkám, které obdržíme, přiřadíme čísla, a následně každé účastnici vylosujeme kartičku na výměnu od jiné soutěžící
 • Náš tým pak vybere tu nejstylovější kartičku, která navíc získá cenu v hodnotě 300 Kč
 • Kartičky budeme zasílat v objednávkách v dalším měsíci.
POZOR! Výměny se mohou zúčastnit jen uživatelé registrovaní na www.paperoamo.cz

Soutěž probíhá každé dva měsíce :)
Těšíme se na vaše krásné výtvory!

5 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Luci, je nádherná a výhra vskutku zasloužená. A kartičku mám já, úplně z ní taju, ta liška!!! Děkuju!

   Vymazat
 2. Není zač, tvůj obdiv mě těší dvojnásob, protože tvoje články jsou opravdu nepřekonatelné. Moc ráda je čtu. Teď rozjíždím svůj blog, tak uvidím, jak mi to půjde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. juuu, Luci, tak se nezapomen pochlubit s odkazem, at mam co cist :)) tesim se!!

   Vymazat
  2. http://barevnysvetlucis.blogspot.cz/ zatim tam mám spíše šití,ale časem určitě přibude i nějaký ten scrapbook

   Vymazat

Pin It button on image hover