sobota 23. dubna 2016

SIMPLE KIT projekty

LEA
Kousky našeho života
 1. Jako podkladovou čtvrtku si z kitu vyberte “dřevěnou”.
 2. Dále budete pracovat se žlutou kolíčkovou čtvrtkou, kterou využijete z obou stran. Nejdříve si vyberte čtvereček, který se vám bude nápisem hodit k vybrané fotce, ale zároveň vám musí zůstat čtverec o velikosti cca 20x20 cm. Takže vybírejte z těch krajních :-).
 3. Kolíčkový velký čtverec přilepte na podklad cca 3,5 cm od levého okraje a cca 2 cm od spodního okraje.
 4. Fotku o velikosti 9x13 cm v orientaci na šířku přilepte na kolíčkovou čtvrtku cca 1 cm od levého okraje a cca 1 cm od horního okraje.
 5. Vybraný malý čtverec přilepte na kolíčkovou čtvrtku cca 0,5 cm od pravého okraje a cca 0,5 cm od spodního okraje. Levý horní okraj bude trochu překrývat fotku.
 6. Z archu českých kulatých samolepek si vyberte dvě, které přelepte mírně přes sebe vlevo od čtverečku s textem.
 7. Do levého horního okraje podkladové čtvrtky nalepte z archu samolepek pravítko (pokud nemáte, můžete použít kousek proužku, který jste odřízly ze čtvrtky - víte, takový ten okraj, kde je výrobce, kolekce, čárový kód), přes něj přilepte kartičku s českým nápisem z pásku a malou dřevěnou ozdobu.
 8. Větší dřevěnou ozdobu přilepte vpravo od fotky.Naše rodina
 1. Z kitu si vyberte na podklad “kuchyňskou” čtvrtku, růžovou puntíkovou a modrozelenou srdíčkovou.
 2. Ze srdíčkové si uřežte pruh široký cca 12 cm a 27 cm dlouhý, z puntíkové cca 9 cm široký a cca 23 cm dlouhý.
 3. Oba pruhy z jedné strany zastřihněte na tzv. vlaječku. Já si na zadní stranu nakreslím takovou šibenici. Vždy uprostřed a v tomto případě jsem na výšku zvolila stejný rozměr jako je polovina pruhu, tzn. u  širšího pruhu je to 6 cm.   1. Srdíčkovou čtvrtku nalepte cca 5 cm od levého okraje, puntíkovou zase cca 5 cm od pravého okraje, tak aby puntíková vlaječka lehce překrývala tu srdíčkovou.
 2. Fotku o velikosti 10x15 cm v orientaci na šířku nalepte cca 4 cm od horního okraje stránky a cca 2,5 cm od levého okraje srdíčkové čtvrtky.
 3. Z archu samolepek si vyberte tu nejvíce hodící a nalepte ji do pravého horního okraje fotky.
 4. Z pásu českých kartiček PA si vyberte tu, která se vám hodí a nalepte ji na srdíčkovou čtvrtku nad levý horní okraj fotky.
 5. Dále už stačí dozdobit dřevěnou ozdobou, pravý spodní okraj fotky můžete přelepit samolepkou a libovolně rozmístěte pár samolepicích kamínků.


VALIKA

Prajem vám všetkým krásny deň,
neuveriteľné, ale práve vám idem predstavovaťaprílový SIMPLE kit. Neviem čo sa stalo s mesiacmi 2 a 3 :) Tento mesiac som sa chcela zamerať viac na kruhy. Inšpiroval ma jeden z papierov v kite.


Tak som si pol kitu posekala s kruhovými raznicami :)


Drevený papier je môj najobľúbenejší. Zároveň som nemohla odolať mini výstave roztomilého hmyzu. Už dlhšie na mňa smutne pozerali tieto krásne pečiatky, tak som ich konečne využila.


No a potom v rámci tvorenia moja kreativita nabrala nový smer. Táto drevená ozdoba si opäť vyžiadala spojenie s pečiatkami od Heidi Swapp - September Skies.


V mojej poslednej ukážke som sa zamerala viac na ozdoby v tomto kite -  kartičky, samolepky a krásne perličky, ktoré sú naozaj úžasné.


Dúfam, že aj vy sa s nami podelíte o svoje výtvory z aprílového Simple kitu.
Valika

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover