čtvrtek 2. února 2017

PROJECT LIFE CHALLENGE únor 2017

Kuk skrz

Ještě nejsi členem naší facebookové Project life skupiny? Přidej se k nám a zapoj se do pravidelné měsíční CHALLENGE. Pro účast v soutěži nemusíš mít Facebook, stačí poslat fotku emailem.
 
PODMÍNKA

Asi u žádné jiné podmínky jsme se toliko nepobavily jako u této. Pracovně jsme ji nazvaly "kukátkem". Podstatou je na stránce udělat v minimálně jedné kapsičce průhledný prvek, kterým bude vidět skrz. V albu ti tak vznikne další zajímavost, kterou automaticky zakomponuješ i na další stránce. K fotce stránky přilož i detail soutěžního "kukátka".

 VÝHRA

Vítěž je losován pomocí random.org a obdrží poukázku do eshopu v hodnotě 250 Kč. Druhého vítěze vybírá design team a získá razítko PA dle svého výběru.

Fotografie nahrávej na facebooku do ÚNOROVÉHO alba pod SVÝM JMÉNEM a v závorce uveď pořadové číslo nahrání. Fotografie také okomentuj, aby se všem ve skupině zobrazila :) a mohly jsme ji obdivovat. Pokud Facebook nemáš, pošli fotku na email atelier@paperoamo.cz

CHALLENGE KONČÍ 28. 2. 2017

ALENA
LEA
LUCIEJANA B.JANA S. 


3 komentáře:

 1. Krásné nápady, holky.
  Vzhledem k tomu, že jak v decembru daily, tak i v normálním PL poslední dobou "kukátka" využívám opravdu hodně, tak se ráda zúčastním.
  E.

  OdpovědětVymazat
 2. to je nádhera ♥ všetky to máte krásne ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Asi to poprvé zkusím, zeptám se, může být i stránka bez kapes s kukátkem?

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover