středa 4. října 2017

▲ SLEVA na kartičky ▲ NOVINKY dnes od 18 HODIN ▲ nová ŠKOLNÍ kolekce!

skareda streda 2015 na bilem
 

...JOURNALINGOVÉ KARTIČKY...

ANO. Není to náš nejbarevnější výrobek. Ale ušetří ti spoustu času při tvoření, jsou originální a ve tvém albu budou vždycky vypadat dobře. Vyzkoušej si je dnes se SLEVOU - vyber si ty tvé nej TADY.
PicMonkey Collage karticky
madmimi novinky

DNES OD 18 HODIN!

Nařiď si budíka na tvoji nejoblíbenější zábavu! Už dnes večer si můžeš vybrat ze všech možných krás, co k nám doputovaly přes oceán. A že to bude jízda ♥ Budeme tě čekat TADY!
A CO NÁS ČEKÁ?

Romantická parádička od Pebbles - kolekce HEART OF HOME. Snad ani nemusíme připomínat, že se ti bude hodit k říjnovému PAGE kitu a EXTRA kitu!
PicMonkey Collage heart of home
Hodně veselá a barevná kolekce GLITTER GIRL od Shimelle a American Crafts. A zase... pokud ses zamilovala do jednorožců v aktuálním CARD kitu, můžeš si doplnit spoustu dalších ňuňu věcí.
PicMonkey Collage glitter girl
Spousta papírových sad od MAMBI. A taky budou nějaké ozdobičky.
PicMonkey mambi
Kolekce STAR GAZER od American Crafts obrací hlavu k hvězdné obloze a vrací nás myšlenkami k letnímu toulání přírodou. Navíc v ní najdeš spoustu originálích vzorů a ozdob. Ach!
BeFunky Collage star gazer
No a samozřejmě už tu máme ten podzim. A s ním i kolekci v barvách spadaného listí - HELLO FALL od Carta Bella.
BeFunky Collage hello fall
Ale nenech se mýlit - mnozí z nás už tajně zbrojí na vánoční tvoření. A tak pro tebe máme třeba klasicky vybarvenou kolekce A PERFECT CHRISTMAS od Echo Park.
PicMonkey Collage perfect christmas
Jestli se ti líbí jiná a netradiční barevná paleta, tak se těš na lehce narůžovělou kolekci FALALA od Crate Paper. Už slyšíš rolničky?
BeFunky Collage falala
A jaké by to bylo vánoční tvoření bez krásných embossovacích prášků?Připraveny už jsou tyhle novinkové od NUVO. Hmmm... řekni, chtěla bys?
download
A když už nevíš, co bys tam přidala... PERLY jsou vždycky tvůj nejlepší přítel. Co takhle nové odstíny od QUEEN and Co.?
17022099 1412494415487366 5976843249707409899 n0 0
madmimi novinky

ŠKOLNÍ KOLEKCE

Ať už se rozhodneš svému dítku vyrobit celé ŠKOLNÍ ALBUM, nebo jen občasnou stránku těch nejzásadnějších momentů jeho ranné akademické kariéry - máme pro tebe všechno, co potřebuješ! DO LAVIC!
BeFunky Collage skola
Tvoje
Papero amo

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover