pátek 18. května 2018

MY LIFE KIT projekty - IVA

Ahoj holky, dnes jsem tu zase se svým příspěvkem. Chtěla bych ti představit aktuální My life kit. Tentokrát je výletnický a zeleno-hnědý. Pravda, nejsou to mí barevní favorité, ale na fotky z přírody se hodí uplně fantasticky. Když mi přišel domů, hned jsem věděla, že se mi bude hodit na náš výlet do faunaparku v Horní Lipové. Jelikož jsou holky ještě malé, tohle je úplně ideální místo. Klasická zoo by byla pro ně ještě zbytečně veliká a neužily by si to. Tady je na větší zahradě spousta zvířátek a všechno jako na dlani. Majitelé mají také ary zelenokřídlé, které volně létají mezi návštěvníky a dokonce si je mohou i pohladit, pokud je pan domácí zrovna poblíž a nechá vás. Ale největší atrakcí je mládě tygří holčičky, kterou pořídili jako nevěstu pro jejich tygřího chlapáka. Dokonce se s ní mohli zájemci vyfotit. 
Tak pojď mrknout, jak jsme si to užili a jak jsem se vyřádila se stránkou.
Nejraději mám klasické rozložení kapes typu A, používám ho asi nejvíce a usnadňuje mi to práci při tvoření koláží. Nemusím u toho tolik přemýšlet, hahaa.
 

Nadpis na titulní stránce jsem si vyřezala Big Shotem z jedné kartičky, kterou bych asi samostatně nepoužila, ale takto barevná písmenka se mi moc líbí. Ze vstupenky jsem si vystřihla obrázek a podlepila zeleným kolečkem, také vyřezaným z jedné z kartiček.. Doplnila o kruhový výsek a epoxy samolepku. Druhý nápis jsem poskládala z malé abecedy, která mě mile překvapila, že je z tvrdšího papíru. A celou kartičku jsem si ještě dozdobila samolepkami a chipboardem stromečků.... ty jsou super roztomilý a povedený.
 

Och, ten rozcestník je naprosto geniální nápad. A člověk si může sám vybrat,co si na něj nelepí. DOKONALOST. Fotku jsem ještě doplnila o kartičky, štítky a opět chipboard stromečku.
   
Jelikož je tato dvoustrana věnována pouze jednomu dni a text k němu mám na předešlé stránce, tak jsem musela nějak vyplnit prázdná místa. Miluji krasopsaní, tak jsem si na jednu kartičku nadepsala popisek k fotce. A na druhu jsem si nakreslila kompas podle menšího vzoru z kolekce.
 

Protilehlá strana opět typ A, protože fotek bylo celkem požehnaně.
 

Fotku jsem podlepila barevnými kartičkami, hnědými a zelenými washi páskami ze svých zásob a jako hlavní ozdobu jsem si vybrala šestistranný výsek a k němu se dokonale hodily epoxy samolepky. Na štítek jsem si nalepila frázi, ale už jsem ve své abecedě postrádala písmeno N, tak jsem sáhla po žluté abecedě z dubnového Page kitu  (samostatně ZDE) . Barevně se mi krásně hodila.
 

A tady zase v akci abeceda a krasopsaní.

Kartička je původně jen se štítkem, na který jsem si nalepila z adecedy MICHALKA a dopsala zbytek. Pak jsem se inspirovala designem větviček z kitu a dokreslila si je i sem. 
 

Zdobení se opakuje a je vidět, která písmenka jsem vyzobala všechna a musela je nahradit těmi žlutými. Chipboard VÝLET je z mých zásob.
 

A na poslední kartičce opět jako hlavní ozdoba, stromečky.
 

K mému překvapení se mi s kitem pracovalo jedna radost a dokonale se hodí k fotkám z přírody, kde teď konečně převažuje zelená barva. Jaro a léto vítej, to se bude výletničit, fotit a zpracovávat do PL alba úplně samo. Moc se těším na inspiraci z tohoto kitu, kterou můžeš nahrávat do našeho FB alba. Přeji krásné lepení. Tvoření zdar.

9 komentářů:

 1. Ivi, krása! Ten kit je bombastický a ty jsi hi ještě pozvedla svým psaním. Kompas je naprosto dokonalý! A jsem ráda, že i vy, "holky růžovky", sdílíte naši (s Jani V) radost ze zelených kartiček - v tomto ročním období se zelená hodí naprosto ke všem fotkám, že jo? ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechápu,jak muzes mit komentar z 16.kvetna 😂😂😂 moc dekuji.A mas pravdu,tato kolekce je super.Ted,kdyz je vsechno okolo zelene,se to krasne hodi k fotkam.I kdyz ja nad tou barevnosti zas tak nepremyslim,ja to proste nejak zmastim dohromady a je to 😂

   Smazat
  2. Asi jsem čarodějnice! ;)

   Smazat
 2. aj ja chcem pohladkat tigra ♥♥♥ máš to krásne. veľmi.

  OdpovědětSmazat
 3. Moooooc pekne skombinované a ten kompas ??? Teda 👍 som myslela že je to kartička.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ľubi,moc děkuji...potrebovala jsem nejak zaplnit prazdna mista,protoze journaling jsem mela na předešlé stránce a kdyz mam cas,rada si neco nakreslim 😊

   Smazat
 4. Ivi jsi čarodějka :-) vždycky mas pl tak promakane, ten kompas je bomba, kez bych taky uměla tak doodlit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aničko,děkuji.Ja zase slintàm nad tvýma stránkama

   Smazat

Pin It button on image hover