pátek 29. června 2018

MY LIFE KIT projekty - JANA B.

Po měsíci opět na místě činu. Dnes mám pro vás jednu PL dvoustranu a slibované prohlížecí video minialbumu. 

V minulém článku jsem chválila ten báječný výletnický My life kit a slepila z něj jedno malinkaté minialbum. Jenže, ještě než album vůbec vzniklo, dala jsem dohromady následující PL dvoustranu. Chtěla jsem si prostě užít celou škálu kartiček a vyzobat ty NEJ. Přeci jen se PL stránky hůře kombinují, v mini albu je to úplně jedno, jak to půjde za sebou. Takže dnes jdeme "pro změnu" zase na faru. Kit k těm fotkám seděl tak dokonale, že jsem to takhle chtěla mít zaznamenané i v PL albu. 


Jak už jsem někde zmiňovala, mám doma zajímavou škálu kapes. Design A si dávám za odměnu, musím se nějak těch zásob zbavit. Fotek bylo opět bambilion, a tak jsem všechny kapsy s přehledem zaplnila. Aby to celé nepůsobilo zahlceným dojmem, osvědčil se mi prvek "každá fotka jiné velikosti". 


Na stránce jsem použila super štítky z dílny Papero amo, které vznikly tak trochu "na moji objednávku". Ale uznejte, ty štítky jsou FAKT potřeba! Já je strkám všade!


Druhá stránka už má několik výplňových kartiček a je pomocí fuse tool nafusovaná na míru z designu, který má šest 6x4 kapes. Dvě kapsičky jsem nechala velké, zbytek jsem rozpůlila. Tato strana pak dala i formu straně následující.


Došla zelená abeceda. Taky to určitě znáte, kdy se snažíte mermomocí ze zbývající písmen poskládat srozumitelné kombinace slov. "Řepskou drážku" už jsem nedala, muselo stačit "vlakem".


Aby mi koláž vyplnila celou kapsu, to už se dlouho nestalo. Ale tyhle momentky z vlaku se hodily výborně. 


Do PL přišlo i "starodávné" platidlo groš. Jestli mi tam kluk zrezne a zničí fotku!


Vím, píše se Botanicus .. došlo C.


A teď ke zmiňovanému minialbu


Narychlo jsem dostala fotky od babičky, ještě víc narychlo je vyvolala a přidala stránky. Díky kroužku to nebyl problém. No a pak jsem album předala a uvědomila si, že jsem jaksi zapomněla to videjko! Tudíž si album dalo podruhé cestu Krkonoše - Praha a tady to máte. 


Přistihla jsem se, že začínám přemýšlet, jaké mini bych si zase tak mohla udělat. Protože tenhle formát mě prostě baví! Je to malé, roztomilé a netrvá to dlouho. A na takovou letní dovolenou jako dělané! Pusťte se do toho!


7 komentářů:

 1. Krása, Jani! Obdivuji, jak to pořád držíš a jedeš v PL! Mně už se po tomto formátu hrozně stýská ale času spíš ubývá než naopak ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jani, dekuju, ale ted zrovna opravdu neni co obdivovat. Album je zase ve fazi "u ledu", sem tam neco. A opet si pohravam s myslenkou to trochu od pristiho roku zmenit :) klasika :)

   Smazat
 2. Jani, kouzelné �� To bude radosti ��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sonicko, dekuji, tak bratrik se vyjadril, ze je to neprakticke, haha, ma on smysl pro humor :) nasi jsou moc radi, ze maji pamatku :)

   Smazat
  2. Jj, on a jeho připomínky 😉.

   Smazat
 3. Opět parádní stránky a to album nemá chybu 👏🏻❤️.

  OdpovědětSmazat

Pin It button on image hover