pondělí 21. října 2019

MY LIFE KIT projekty / IVA


Krásný den milé tvořilky. Uběhly 2 týdny a já jsme tu zase znova a dnes s další inspirací z podzimního My life kitu.Letošní podzim je krásný a co holčičky už trochu povyrostly, tak si začínáme užívat soustu aktivit s ním spojených. Takže o zábavu máme postaráno a co je hlavní, aspoň mám co dokumentovat :-D . Opět jsme si pro poslední zářijový týden vybrala mou oblíbenou kombinaci velké čtvrtky a kapsové stránky.


Po delší době jsme chtěla journaling psát opět na počítači, tak jsem si od oka rozměřila, kde budou fotky a kde by měl být text. Vše jsem si vytiskla na tvrdší bílou A4 a podlepila oranžovým papírem. Kromě ozdob z kitu jsem použila i chipboardy lístečků z loňského říjnového Page kitu a bordura je z březnového Page kitu.
Letos poprvé jsme celá rodina vyrazili na večerní procházku naším městem s lampičkami. Celou akci pořádá místní volnočasové středisko a pokud děti a rodiče chtěli, tak si u nich v otevřené dílně mohli během celého dne vytvořit vlastní lampičku z láhve od okurek :-) Jakožto tvořivý nadšenec jsme se tam vydali a holčičky si skleničky samy pomalovaly. Večer jsme se se světýlkama vydaly městem. Byl to krásný pohled na tu spoustu svítících dětí. Na každém stanovišti jsme dostávali papírek s pár informacemi, které jsme si vlepovali do sešitků. A jelikož jsem si to všechno chtěla uložit i do alba, tak jsem si k velké stránce “přifusovala” ještě jednu a vytvořila si tak jednu velkou odklápěcí stránku, kam jsme nalepila všechny kartičky z jednotlivých stanovišť.


V neděli bylo nádherné počasí a u nás na poli dokonce foukalo, tak jsme vytáhly draka a šly jsme pouštět. No nemohla jsme se rozhodnout, které fotky vybrat, tak jsme je použila všechny a zaplnily mi celou kapsovou stránku.


Washi proužky miluju a jeden jsme chtěla mít přes celou velkou kartičku, tak jsme si ji rozstřihla podélně a vlezla se :-)


Katka tyhle barevné papírové obdélníčky použila naležato a já jsem si z nich udělala takový “ploteček” od nadpis.Děkuji za shlédnutí dnešních stránek a moc se těším na příští článek s My life kitem, protože už určitě bude vánoční!

Tvoření zdar. 
Iva

15 komentářů:

 1. Iviiii! Nááádherné holčičky, nádherné fotky a nádherné stránky! Hltám každý detail, úplně mě v prstech šimrá něco slepit ... No prostě tak super, že ani nevím, která stránka se mi zdá povedenější. Plůtek ze štítků je dokonalý!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jani,moc dekuji a ja uz se moc tesim,až budeš mít po atestaci a budeš mít více času na tvoření a my se budeme moc kochat tvou nadherou 😉

   Smazat
 2. To jsou opět krásné stránky👍 Krásně jsi zachytila barevný podzim a výborně se Ti doplňuje s tím překrásným kitem. KRÁSNÉ 😉

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Irenko,moc dekuji a pravda s takovým krásným materiálem se tvoří samo 🙂

   Smazat
 3. Překrásné stránky, Ivi! A ty tvoje malé kočičky! ❤❤❤

  OdpovědětSmazat
 4. Jé, Ivi, to je krásy! Ani se nemůžu rozhodnout, která se mi líbí víc... Super použití všech těch štítků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Baruš,moc dekuji...učím se spotřebovávat co nejvíc materiálu,protože uz se většinou k němu nevracim 🙂

   Smazat
 5. Krásné! Ivi, kde byla ta modrá abeceda? Já si vůbec z ničeho nevybavuju...🤔

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ali, moc dekuji. ta modrá abeceda je z letní kolekce a zrovna ta modrá byla u Řecka

   Smazat
 6. Ivi, máš to opět moc krásné. Někdy bych chtela vidět tvé album naživo, hezky pohromadě, stránku za stránkou ☺️

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Miri,moc dekuji....no jestli bys moc chtela,tak bych mohla vzít jedno na workshop 😉

   Smazat
  2. Určitě chci, místo oběda budu listovat ☺️

   Smazat

Pin It button on image hover