úterý 12. listopadu 2019

PAGE KIT projekty / KATKA


Zdravím všetkých nadšencov strihania a lepenia aj v novembri. Čo vám poviem? Času je zúfalo málo, projekty stoja, ja lietam ako lietavica, ale povedala som si, že teraz je dobrá príležitosť dohnať resty v mojom traveler's notebooku s použitím novembrového Page Kitu.

 
Kolekcia Again and Again od Pink Paislee je pre mňa dosť náročná hlavne kvôli kombinácii farieb, ale ja mám rada výzvy, tak som sa hecla a popasovala som sa s tým. Či úspešne, to si nie som istá, ale veď posúďte sami. Pripravila som tri dvojstránky v mojom októbrovom zošítku.

Prvý layout


Tu som zvolila pre mňa úplne nepredstaviteľnú kombináciu ružovej a zelenej. Ružový papier z kitu som vystrihla pozdĺž vzoru a prekryla som ho s kvietkovaným zeleným papierom tak, aby zubatý okraj bolo vidieť.


Na druhej strane som na okraj tiež nalepila prúžok zeleného kvietkovaného papiera, aby som obe strany prepojila. Fotky Šimonka a plodov jesene som umiestnila na pravú stranu pod seba a dozdobila ich samolepkovými frázičkami. Na jednej z nich pristál aj chipboard „nádhera“.


Medzi druhú a tretiu fotku som švihla zelený banner s nápisom, ktorý som podlepila ružovým papierom, aby aj na pravej strane bol aspoň kúsok ružovej. Z banneru sa voľným pádom k zemi znášajú dubové listy – lebo veď je to predsa dvojstrana tak trocha venovaná plodom duba.


Nadpis som vytvorila z papierových výsekov, ku ktorým som prihodila rodinku žaluďov a journaling som napísala na tag, ktorý som si vytorila z dúhového papiera z kitu. Na spevnenie dierky som použila moju obľúbenú raznicu.


Druhý layout


Lusk! A presunuli sme sa do kuchyne. Môj syn vášnivo rád pomáha s rôznymi kuchynskými činnosťami a tentokrát si vypýtal cesto. Lebo cesto je predsa väčšia zábava ako plastelína. No a ja, ako správny nadšenec, som sa rozhodla, že ideme do toho. A keď už bolo cesto, tak by bola škoda z neho niečo dobré nevytvoriť. Teda, bolo to také dosť improvizované cesto a jedlosť výrobkov z neho bola priamo úmerná jeho improvizovanosti, ale malému kuchtíkovi chutili.

Fotky som vytlačila štyri a aby to bolo zaujímavejšie, proces výroby som vytlačila čiernobielo a výsledok tejto činnosti farebne. Zoradila som ich chronologicky vedľa seba, ale najskôr som pod ne nalepila dva pruhy papiera z kitu. Výsledok mi príde dosť bizy, ako sa povie, ale z nejakého dôvou mi táto kombinácia papierov učarovala.


Na dozdobenie som použila papierové výrezy s kuchynskou tematikou, ale aj chipboardovú šálku čaju a vytvorila som z nich tri zhluky a bolo hotovo.Tretí layout


Tretí layout som si zlepila už len tak v rýchlosti a vyznačuje sa takzvanou nekompozíciou. Chcela som fotky tak rôzne rozptýliť po stránke a presne to som aj urobila. Len teda nejako čudne. Ale tak nie je každý deň nedeľa a podelím sa s vami aj s takýmto čudom.

Na podlep fotiek som použila tentokrát čiernobiely papier z kitu a na dozdobenie mi super zapasovali hríbiky, lístky, aj frázičky, dokonca aj jeden vellumový prúžok.


Nadpis som napečiatkovala kvarteto pečiatkami týmito a týmito


Journaling som opať umiestnila na tag, ale tentokrát som ho ukryla do kapsy ktorá poslúžila aj ako podklad pre fotku.A to už je nadnes odo mňa naozaj všetko. Majte sa krásne, veľa tvorivých nápadov želám.
Katka

6 komentářů:

 1. Ty jo, vždycky, když vidím to tvé TN album, mám chuť zahodit ty svoje PL obry :))) Budu si muset v tomhle formátu scrapnout aspoň nějaký výlet :) Nádherné to máš!

  OdpovědětSmazat
 2. Chod do toho Adel! Ja ten format milujem☺️ Ale aj obrik raz za cas potesi👍🏻

  OdpovědětSmazat
 3. Katka, krásne TN layouty, páči sa mi tá vyťahovacia kartička spod fotky, mám rada také schovávačky ;) A nápad s čiernobielymi fotkami a konečnou farebnou je super ;)

  OdpovědětSmazat
 4. Kači krásné, moc se mi líbí první stránky, kombinace růžového papíru a zeleného s kytičkami je za mě top ❤️

  OdpovědětSmazat
 5. Peti dakujem, ta sa asi najviac paci aj mne😊

  OdpovědětSmazat

Pin It button on image hover