pondělí 30. listopadu 2015

Challenge 12/2015

OPTIMISTICKÁ ČIERNÁ
Valeria


Prajem vám všetkým krásny deň,  dnes  je mojou "povinnosťou" pripraviť pre vás decembrovú challenge. Musím sa priznať, dlho som nemusela premýšľať :-) Tento nápad som mala v hlave už veľmi preveľmi dlho, preto som sa na tvorenie veľmi tešila. 

S úžasom sledujem vaše diela a všimla som si, že viac než polovica vychádza z bieleho základu. Ja osobne vždy :-) Stále viac používate aj vzorované papiere v jemných vzoroch čo je podľa mňa úplne super. Základom mojej challenge bude opäť zmena myslenia :-) a tvorenia. Na stránku, pohľadnicu, mixed-media projekt použijeme čierny základ. 

Čierna je perfektne kombinovateľná s akoukoľvek farbou. Je základom nášho šatníka. Vie byť elegantná aj démonická, optimistická aj magická. Môže sa zdať, že je príliš intenzívna, ale v skutočnosti farebne vyzdvihne každú fotku. 


ZADÁNÍ

Vytvořte stránku, PL stránku, přání nebo jiný papírový projekt,
 • Téma: OPTIMISTICKÁ ČIERNÁ
 • Podmínka: na projekt použite čierny papier / základ. Podmienkou taktiež je, aby čierna dostala veľa priestoru. Podľa mňa  challenge nemá zmysel, ak použijete čierny papier, ale 90% prekryjete bielym gessom / akrylkou. 
 • Projekt musí být vytvořen pro tuto challenge (tzn. nesmí být publikován na blogu, facebooku či internetové galerii před vystavením všech projektů)
 • Posílejte Vaše soutěžní projekty do půlnoci 28. 12. 2015 na email atelier@paperoamo.cz s předmětem CHALLENGE.
 • Fotky budou vystaveny 29. 12. a vítěze vyhlásíme 31. 12. 2015
VÝHRA
Poukaz na nákup na www.paperoamo.cz v hodnotě 250 Kč


PROJEKT PODLE ZADÁNÍ

V mojom ukážkovom projekte som zvolila aktuálnu Vianočnú tému. Dala by som ruku do ohňa, že sú to minuloročné Vianoce, ale moje poznámky tvrdia niečo iné  - tak som sa rozhodla veriť si :-) Použila som aktuálnu kolekciu Christmas market, vločky a čísla sú od Heidi Swapp. Na detaily som použila čokoľvek s vianočným nádychom, čo som našla vo svojej vianočnej zbierke :-) 


Tvorenie s čiernym základom je iné, ale pre vás to určite nebude problém. Každý mesiac sa teším na vaše výtvory, preto verím, že sa zapojíte aj tento mesiac :)

4 komentáře:

 1. tak tomu říkám výzva!! krásné!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné! Jen ještě sehnat ten černý papír :) Jaaja

  OdpovědětVymazat
 3. som rada, ze sa vam challenge paci. Neviem sa dockat kedy uvidim vase vytvory. 300% budu skvele ♥

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover