pátek 27. prosince 2013

DIY Silvestrovská párty

V dnešním DIY návodu najdete milou inspiraci pro Vaši Silvestrovskou párty od LEI a uvidíte jednohubky, jaké jste ještě neviděli!

SILVESTROVSKÁ PÁRTY


Když jsem zjistila, že mám svůj návod až po Vánocích, byla jsem velice zklamaná... Ale pak jsem si řekla, že se tedy zaměřím na silvestrovskou párty! Musím se přiznat, že já osobně Silvestra nemám ráda, tudíž jej neslavím. Doufám tedy, že vás malinko můj návod inspiruje a před návštěvou se "blejsknete" originálními doplňky :-)

Budeme potřebovat: 
zbytky čtvrtek
 vyřezávací šablony nebo raznice
 razítkové abecedy
inkousty
 lepidlo
 černý fix
 3D lepicí kolečka
 nůžky
 brčka a napichovátka.Jako první si vyrobíme jmenovky na brčka, aby si vaši hosté poznali své sklenice.


Z hladké čtvrtky (já jsem použila bílou) vyřežte 
nebo vyrazte požadovaný tvar 2 x na jedno brčko.


Na jednu stranu natiskněte pomocí razítek a inkoustů rok 2014 a můžete jej doplnit o nějaké malé drobnosti. Já jsem použila razítka ze sady od Scrapperin. 


Na druhou stranu natiskněte jméno a taktéž doplňte o nějaké drobné razítečko :-)

Nyní si fixou zvýrazněte falešným šitím okraje. Pokud použijete vyřezávací šablony, 
mohou vám posloužit jako "vodicí lišta".


Teď už zbývá jen přiložit brčko, zajistit jej 3D lepicími kolečky. Já jsem použila vždy dvě kolečka na sebe a z každé strany. Záleží na tom, jak silná brčka máte. Já jsem bohužel nesehnala jiná, než s ohýbacím kolínkem. 


Přilepte druhý díl a máte hotovo!


Jako druhé si vyrobíme takovou "machrovinku" na jednohubky, kterou budete mít jen na efekt, když hosté přijdou. Opravdu si nemyslím, že musíte takové ceduličky vyrábět na každou jednohubku :-).

Ze svých zásob si vyberte nějaké zbytky barevných papírů. Ač to tak na fotkách nevypadá, tak já jsem použila fialkové a zelenkavé. Z těchto papírů si nařežte pásky. Ty moje mají šířku 2 cm a délku cca 8 cm. Záleží pochopitelně na velikosti razítek, která použijete vy.


Proužky papíru si přeložte napůl a natisknete nápis šťastný nový rok 2014. Já jsem použila gumové razítko, které obsahovalo i nápis veselé Vánoce. Abych na svých proužcích měla jen šťastný nový rok, tak jsem si nechtěný text přelepila malými lístečky z post it bločku, obarvila inkoustem a lístečky sloupla. Tak jsem si na papír natiskla opravdu jen to, co jsem tam mít chtěla bez nežádoucích vedlejší otisků. 


Silikonovými razítky jsem si dotiskla 2014.


Lepidlem jsem si potřela jednu stranu papíru, 
přiložila napichovátko a přilepila obě strany k sobě.


Nůžkami vystřihněte z proužku vlaječku a je hotovo!


A teď pozor! Uvidíte jednohubky, jaké se jen tak nevidí :-))) No chápete... neměla jsem čas mazat se s opravdickýma jednohubkama, tak piškoty musely postačit :-)


Na závěr si dovolím malé okénko češtiny :-). Pokud někomu přejete krásný nový rok, vždycky jej přejte s malým n, protože jinak přejete pouze jeden jediný den v roce :-). To jen tak na okraj, ať je vaše jednohubkové poselství naprosto dokonalé!

Přeji vám nezapomenutelné silvestrovské oslavy a krásný nový rok!

3 komentáře:

Pin It button on image hover