sobota 6. září 2014

PROJECT LIFE pošta

Už podruhé jste se mohli zúčastnit naší celoroční soutěže - PROJECT LIFE POŠTY. Tvoříme v ní ručně vyráběné Project Life kartičky k aktuálním kitu Papero amo - už je máme všechny doma, a tak přišel čas na vyhlášení vítěze a jejich výměnu!Vyfotili jsme všechny kartičky pohromadě, a tak se teď můžeme společně pokochat. Právě kartičky rozdělujeme do dvojic a brzy je budeme rozesílat v objednávkách či v kitech. Čekal na nás ovšem i nelehký úkol, a to - zvolit vítěze té nej nej nej kartičky. Nakonec jsme vybrali...


Letní PROJECT LIFE POŠTU vyhrává...

MARKÉTA BUREŠOVÁFotografie všech kartiček samostatně najdete v naší facebookové skupině PROJECT LIFE Papero amo, a pokud tam s námi ještě nejste, přidejte se :) 
PROJECT LIFE POŠTA - ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2014 Každá účastnice naší výměny vytvoří, nafotí a zašle poštou svoji (na zadní straně podepsanou) kartičku na adresu Papero amo. 

Vy, které jste na facebooku, vložíte fotku na stránky skupiny Project Life Papero amo, vy které nejste, můžete fotku poslat emailem a my ji vložíme za vás. 

U nás pak kartičky náhodně rozlosujeme a všem účastnicím je znovu rozešleme. Všechny kartičky budou navíc v soutěži o cenu v hodnotě 300 Kč. Získá ji autorka kartičky, kterou vybere Design team jako tu nejstylovější. 

Užijeme si spoustu zábavy a vyměníme si nápady na vytváření originálních PL kartiček. Vždy se tak můžete těšit nejen na PL kit od nás, ale i na originální kartičku, která pro Vás do poslední chvíle bude překvapením.

PRAVIDLA SOUTĚŽE


 • Vytvořte vlastní PL kartičku ve formátu 3" x 4" inspirovanou aktuálním PROJECT LIFE kitem Papero amo
 • Kartičku vyfoťte a sdílejte ji v naší PL facebookové skupině (pokud nemáte facebook, pošlete fotku na email: atelier@paperoamo.cz a my ji vložíme za vás.)
 • Kartičku na zadní straně podepište a do 20. října ji pošlete poštou na adresu Papero amo, s. r. o., Družstevní 788, 686 05 Uherské Hradiště.
 • Ke všem kartičkám, které obdržíme, přiřadíme čísla, a následně každé účastnici vylosujeme kartičku na výměnu od jiné soutěžící
 • Náš tým pak vybere tu nejstylovější kartičku, která navíc získá cenu v hodnotě 300 Kč
 • Kartičky budeme zasílat v objednávkách v dalším měsíci.


POZOR! Výměny se mohou zúčastnit jen uživatelé registrovaní na www.paperoamo.cz
Soutěž bude probíhat každé dva měsíce :)
Těšíme se na Vaše krásné výtvory!

3 komentáře:

 1. Jéééé !! to mám ale radoooost !!!

  Moc děkuju !!!

  OdpovědětSmazat
 2. to jsem moc rada, ze vyhrala Marketina karticka, super originalni!! moc gratuluji!! Jana Bennett

  OdpovědětSmazat

Pin It button on image hover