neděle 30. listopadu 2014

Challenge 12/2014

100% RADOST aneb jak málo stačí ke štěstí...
Denisa


Na krásné léto nám zbyly už jen nádherné vzpomínky, ale radost se dá zažít po celý rok. A tou radostí myslím tu pravou, nefalšovanou, 100%. Jak se říká, ty nejlepší věci v životě jsou zadarmo… A to je tématem naší prosincové challenge na PA. 100% radost aneb jak málo stačí ke štěstí

A tak tedy, vytvořte LO, přání či jiný papírový projekt na toto téma. Jedinou další podmínkou je použití vodovek či sprejů a vytvoření jakékoliv textury (třeba pomocí modelovací pasty a šablon).

ZADÁNÍ

Vytvořte stránku, přání nebo jiný papírový projekt:
  • Téma: “Jak málo stačí ke štěstí”
  • Podmínka: použití vodovek či sprejů a vytvoření jakékoliv textury
  • Projekt musí být vytvořen pro tuto challenge (tzn. nesmí být publikován na blogu, facebooku či internetové galerii před vystavením všech projektů)
  • Posílejte Vaše soutěžní projekty do půlnoci 27. 12. 2014 na email atelier@paperoamo.cz s předmětem CHALLENGE.
  • Fotky budou vystaveny 28. 12. a vítěze vyhlásíme 30. 12. 2014

VÝHRA

Poukaz na nákup na www.paperoamo.cz v hodnotě 250 KčPROJEKT PODLE ZADÁNÍ

Já si vybrala fotky mé nejmladší dcery, jak se nechá šťastně unášet veselou hrou v kupě obrovských pilin, které zůstaly na louce po řezbářích.Na stránku jsem nanesla modelovací pastu přes dvě různé šablony a usušila. Vybrala jsem si tři odstíny Ecoline, a sice 361, 236, 311. Plus temně šedý Precious Stone Color Bloom od Prima Marketing. Přidala pár razítek černým Archivalem a neodmyslitelné cákance. Nalepila aranžmá, přidala černé kovové ozdoby, nápisy a na závěr jemně dobarvila piliny na fotce Ecoline barvou.


Věřím, že si i v předvánočním shonu najdete chvilku na tvoření :)
 Moc se těším na Vaše krásné výtvory!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover