úterý 9. června 2015

SCRAPBOOKING day

LETNÍ LAYOUT
Denisa

Venku se horký vzduch jen líně tetelí, tak není na škodu se na chvíli schovat do příjemného stínu pracovny a vytvořit rychlý letní LO s vůní moře.


Jak na to

Produkty z Papero amo

Na čtvrtku o vyšší gramáži naneseme kreditkou jemnou vrstvu bílého gessa. Usušíme. Zvolíme si různé odstíny barev korespondující s fotkou. Já šla po oranžových, zelenkavých a modravých tónech. Postupně je nanášíme na plastovou podložku a otiskáváme halabala na LO. Mezi vrstvami vždy sušíme. Můžeme doplnit i cákanci.


Přes šablonu naneseme bílou embosovací pastu. Usušíme. Vybereme si razítka dle nálady a náhodně aranžmá potiskneme voděodolným inkoustem. Tímto je podklad hotov a jdeme zdobit.


Nachystáme si, co dům dal a lepíme. Jako hlavní zdobící element jsem si vybrala dvě barevně výrazné fotky loďky na moři. Obě jsou podlepeny kartonem pro 3D efekt. Jednu hranu každé fotky jsem polepila chevronovou washi páskou. Jsou nalepeny přes sebe. Pod nimi jsou ze stran nalepeny vystřižené oranžové květy z fotek.


Hrubou gázu jsem si předem obarvila používanými barvami a nalepila okolo fotek. Přidala pár plážových artefaktů, dozdobila kovovými hvězdicemi. Nalepila koníka, mušli a kormidlo. Na dlouhou fotku dolů jsem nalepila siluetu dcery a plachetnici. 


Přidala jsem pár nápisů, kamínků a chipboardů. Nahoru okolo aranžmá jsem ještě nanesla přes šablonu pár ptačích siluet a vysušila. Posléze obtáhla černým fixem.  Ještě jsem přidala sem tam nějaký ten cákanec a je to.


A co vy? Už jste taky myšlenkami někde u moře? Snad jsem Vás trošku navnadila k nějakému tomu letnímu tvoření :). Pokud ano, budeme moc rády, když se o to s námi podělíte v naší Pinterestové galerii. Tvoření a létu zdar!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover