sobota 30. dubna 2016

CHALLENGE 5/2016

Bílá .. komu by se nelíbila?
Jana B.

Nastal čas barevného zklidnění. Vaše oranžové příspěvky do challenge s Valikou byly tak úžasné, že mě to přesvědčilo o jediném - nezaleknete se ničeho! A to je jedině dobře. Dnešní challenge bude totiž oděna jen do jedné jediné barvy nebarvy - bílé


ZADÁNÍ

Vytvořte scrapbookovou stránku, přáníčko, PL kartičku, visačku, nebo jiný papírový projekt
 • Téma: "Bílá .. komu by se nelíbila?"
 • Podmínka: Utopte svoji fotografii v bílé barvě - bílý podklad, ozdoby, nápisy. Můžete použít i drobný barevný akcent v JEDNÉ vámi vybrané barvě (na ozdoby).
 • Projekt musí být vytvořen pro tuto challenge (tzn. nesmí být publikován na blogu, facebooku či internetové galerii před vystavením všech projektů)
 • Posílejte Vaše soutěžní projekty do půlnoci 26. 5. 2016 na email atelier@paperoamo.cz s předmětem CHALLENGE.
 • Fotky budou vystaveny 27. 5. a vítěze vyhlásíme 31. 5. 2016
VÝHRA
Poukaz na nákup na www.paperoamo.cz v hodnotě 250 Kč

VZOROVÝ PROJEKT

Už dlouho jsem si chtěla tvoření za pomocí jediné barvy vyzkoušet


Bílou scrapbookovou čtvrtku jsem ovzláštnila prošitím, takže nebylo potřeba již více zdobit. I přesto jsem se rozhodla pro pár zlatých akcentů v podobě enamelky a .. ehm, kompasové střelky? (jak se to česky jmenuje, prosím?) Vrstva papírů pod fotkou je odrbána nůžkami a použila jsem také jeden Papero amo pytlíček.


Dokonce jsem, podle Leina vzoru, bíle naembosovala dřevěný nápis. Neměla jsem však tolik třpělivosti a preciznosti jako naše Leuš, abych nápis opráškovala i po stranách, a tak je tam "přiznané" dřevo. Journaling jsem tentokrát psala na stroji a rozstříhala. Bylo potřeba podlepit pěnovými čtverečky, neboť přes to šití by se proužky papíru příliš deformovaly.


Tak co říkáte, zkusíte utopit vaši fotografii v bílé?

14 komentářů:

 1. Skvělé zadání. :-) Zkusím něco vymyslet, jestli zbyde chvíle času.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná stránka, super zadání... Budu se snažit zúčastnit se.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná stránka, super zadání... Budu se snažit zúčastnit se.

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, prostě luxus,už dlouho mám jenom bílé stránky v merku,takže se moc těším, že si jednu udělám.Ta tvoje je jak jinak než úžasná.

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, prostě luxus,už dlouho mám jenom bílé stránky v merku,takže se moc těším, že si jednu udělám.Ta tvoje je jak jinak než úžasná.

  OdpovědětVymazat
 6. děkuji, holky, jsem ráda, že cítíte výzvu a jdete do toho! teda, já už se tak těším, co zajímavého vytvoříte, to zase bude pastva pro oči!

  OdpovědětVymazat
 7. Jani, ty to máš tak vymazlené. Elegantní nádhera (Verča S.)

  OdpovědětVymazat
 8. Já už to mám skoro hotové! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Teď mám dilema - udělala jsem přáníčko, ale nemám na něm žádnou fotku - jak je napsáno, "utopte svoji fotografii". Nevadí, že tam nemám fotku: (Verča S.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru :) porad nejake extra burty. To vis, ze ne, hlavne aby bylo pouze bile s jednobarevnymi decetnimi akcenty ... aby si v teto challenge na sve prisly i pranickarky :) ... ale nerikej mi, ze si NECHCES udelat stranku s fotkou? :)

   Vymazat
  2. Asi to nezvladnu.Ja mam podminku zucastnit se,ale teda stranku nevymazlim.To budou zase skvosty,takze jsem rada,ze mam aspon pranicko. Verca

   Vymazat
  3. však vůbec nevadí! přáníčko je jistě super! těším se!

   Vymazat
 10. Já to říkám furt, ještě, že jsou ty challenges, jinak mám někde tendenci stránku odfláknout, protože dodělávám album nárazově.... a takové téma jsem fakt ještě nedělala... už jsem na to vytáhla bílou stránku...;)

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover