pondělí 4. dubna 2016

Creative kit návod

Náladové hodiny
 Alona 
 
Není Vám líto schovávat nádherné papíry z kitů poté, co je použijete na stránku, zpátky do šuplíku, kde na ně neuvidíte? Mně ano. Ráda bych ty papíry měla na očích delší dobu a kochala se jimi. Pořídila jsem si proto do své pracovničky „náladové hodiny“, kterým mohu měnit kabát s každým novým kitem.


Co pro to budete potřebovat? Oblíbené papíry, vyřezávací písmenkovou šablonu, pár razítek s čísly, černý inkoust a hodiny bez ciferníku. Já jsem použila minimalistické hodiny z IKEA.


Jako číselnou šablonu používám Die-namics High-Rise Numbers od My Favorite Things. Líbí se mi u ní jednoduchý font a velikost čísel.


Ze zbytků papírů jsem vyřezala proužky, které využiji na vyřezání písmenek.


V tuto chvíli si nezužuji prostor pro hraní a vyřezávám všechna čísla ve všech barvách, abych měla z čeho vybírat při skládání hodin. Taky jsem pár čísel orazítkovala na barevné papíry a vystřihla, abych měla ještě větší možnost výběru.


A dále už jen zbývá čísla na hodiny nalepit. Používám post-itové lepidlo od EK tools. Myslím, že je původně určeno pro připevňování fotek na stěnu nebo nástěnku. Je to hmota, která hodně připomíná přežvýkanou žvýkačku. Dokonce voní jako žvýkačka J Ale na rozdíl od žvýkačky se dá jednoduše sundat a nezanechává po sobě žádnou stopu.


A hotové „náladové hodiny“ putují na poličku, kde mi budou dělat radost, než přijde další kitJ


A jak prodlužujete životnost kitů vy? Podělte se s námi na naší FB stránce nebo na naší pinterestové nástěnce.

Seznam použitého materiálu:
    Creative Kit PaperoAmo duben 2016
    Vyřezávací šablona My Favorite Things Die-namics High-Rise Numbers
    Vyřezávací stroj Big Shot
    Razítkovací abeceda Kelly Purkey Clear stamps outline
·         Snímatelné nástěnkové lepidlo

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover