neděle 25. prosince 2016

PRODUKT Papero amo

JANA B.

Dneska už je sice "po", ale i tak se vám snad bude hodit troška vánoční inspirace v podobě našeho adventního minialba. Minule jsem skončila druhou adventní neděli, tak dnes je tu několik stránek z druhého adventního týdne. A začneme rovnou Mikulášem, který k nám opět zavítal. Ráda se inspiruji u šikovnějších a velkou číslici jsem viděla u Paige. Nakreslila, vystříhla, zpevnila bílou čtvrtkou a proděravěla.


Následující visačka je čistě dekorační a odkazuje na další adventní den. Zlaté samolepky z adventního kitu se mi hodí naprosto všude. Jsou tak akorát velké a absolutně výstižné.


Po delší době jsem si znovu vyzkoušela tisk fotky na vellum. Určitě je dobré vybrat světlejší fotku, já plánuji ještě doplnit journaling na psacím stroji. 


Tato stránka je složená ze dvou kartiček, které jsem vyřízla z kartičkového papíru od Teresy Collins


Jak jsem ráda, že jsem letos sáhla po červené. Nejenže má dcera červenou bundu a červený vánoční svetr, ale k těm Vánocům ta červená prostě sedne nejlíp. Visačka s journalingem se opět zasouvá pod fotku. Je to interaktivní, efektní a navíc můžete hodně moc psát. Já se letos rozepisuji asi víc než obvykle ...


Tady jsem neodolala a přidala do alba zlatý chipboardový rámeček. Je sice objemnější, ale čtvercové fotce sluší. Průhledná fólie se zlatým rámem je z kartičkového acetátu od Maggie Holmes a ještě na ni přijde další fotka.


Velkou kartičku 6x4 z adventního kitu jsem lehce zkrátila. Z vloček vznikla krásná vločková bordura.


Ráda v albu používám čirou acetátovou fólii. Můžete ji uplatnit jako rozdělovač stránek nebo ji ozdobit nápisem, který by se vám na fotku nikam nevešel nebo působil rušivě. 


A tady je další ukázka, jak jsem použila kartičkovou acetátovou fólii od Maggie Holmes. Hodil se mi nápis a do rámečku jsem dala ilustrační fotku. Nechala jsem tak dvě kartičky vedle sebe a stránka má velikost 4x6 inch. Fotku jsem z druhé strany podlepila bílou journalingovou kartičkou z adventního kitu.


I když to "největši" je už za námi, teď přichází ta pravá vánoční pohoda. Přeji vám všem krásné svátky a odpočívejte (třeba u scrapu)!

5 komentářů:

 1. Aaaaaaaach jo.... to je krása, práve odpočívám , všade je ešte ticho a kľud ❄️ Na stole koláčiky a ☕️ a moje milované paperoamo a naaaaaadherny Christmas album od Janky B. Ja si chodím prezerat na tvoj blog aj ten minuloročný a pritom relaxujem, je to krása pre oči aj pre dušu, proste Vianoce 🌲

  OdpovědětVymazat
 2. to je taková nááádhera!! Jani ty jsi prostě hvězda, je to tak něžné a milé. Jsi velká inspirace.

  OdpovědětVymazat
 3. dekuji, holky, moc, tohle adventni je proste obrovska radost!

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, kde na to bereš čas?? :)

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover