sobota 3. května 2014

Mezinárodní den scrapbookingu 2014 - PROJECT LIFE


Od dnešního dne startuje nová výměna PROJECT LIFE kartiček s Papero amo s názevem:
Na facebooku jsme speciálně pro tento účel vytvořili novou skupinu - PROJECT LIFE Papero amo, do které Vás tímto srdečně zveme :) 

Každé dva měsíce spolu budeme tvořit vlastnoručně vyráběné PL kartičky inspirované aktuálním PROJECT LIFE KITEM Papero amo. 


Každá účastnice naší výměny vytvoří, nafotí a zašle poštou svoji (na zadní straně podepsanou) kartičku na adresu Papero amo. 

Vy, které jste na facebooku, vložíte fotku na stránky skupiny Project Life Papero amo, vy které nejste, můžete fotku poslat emailem a my ji vložíme za vás. 

U nás pak kartičky náhodně rozlosujeme a všem účastnicím je znovu rozešleme. Všechny kartičky budou navíc v soutěži o cenu v hodnotě 300 Kč. Získá ji autorka kartičky, kterou vybere Design team jako tu nejstylovější. 

Užijeme si spoustu zábavy a vyměníme si nápady na vytváření originálních PL kartiček. Vždy se tak můžete těšit nejen na PL kit od nás, ale i na originální kartičku, která pro Vás do poslední chvíle bude překvapením.

PRAVIDLA SOUTĚŽE


 • Vytvořte vlastní PL kartičku ve formátu 3" x 4" inspirovanou aktuálním PROJECT LIFE kitem Papero amo
 • Kartičku vyfoťte a sdílejte ji v naší PL facebookové skupině (pokud nemáte facebook, pošlete fotku na email: atelier@paperoamo.cz a my ji vložíme za vás.)
 • Kartičku na zadní straně podepište a do 20. června pošlete ji poštou na adresu Papero amo, s. r. o., Družstevní 788, 686 05 Uherské Hradiště.
 • Ke všem kartičkám, které obdržíme, přiřadíme čísla, a následně každé účastnici vylosujeme kartičku na výměnu od jiné soutěžící
 • Náš tým pak vybere tu nejstylovější kartičku, která navíc získá cenu v hodnotě 300 Kč
 • Kartičky budeme zasílat v objednávkách v dalším měsíci.


POZOR! Výměny se mohou zúčastnit jen uživatelé registrovaní na www.paperoamo.cz
Soutěž bude probíhat každé dva měsíce :)
Těšíme se na Vaše krásné výtvory!

2 komentáře:

 1. PL sice nedělám, ale nedá mi to a musím napsat, že jste to vymyslely dobře, holky! ;) Držím palce a věřím, že se tenhle nápad setká s velkou odezvou. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, jsem moc ráda že si to tak myslíš :) My taky! ♥

   Vymazat

Pin It button on image hover