sobota 2. května 2015

Mezinárodní den scrapbookingu 2015 - BLOG HOP


Pokud jste se našeho "blog hopu" ještě nikdy neúčastnili, tak možná moc netušíte, co by to tak mohlo být. Je to ovšem přesně tak, jak to zní :) Tedy, budeme spolu skákat z jednoho blogu na druhý!

U každé členky našeho design teamu se podíváte na něco nového z jejich tvorby, prozradí nám, kdo ji v současné době nejvíce inspiruje, podělí se s námi o oblíbené produkty a navíc pro vás každá z nich bude mít DÁREK!

Pokud byste se po cestě ztratili, přikládáme seznam blogů, které dnes navštívíme:

3. Jana 
6. Lucia 
7. Denisa
8. Olga


SOUTĚŽ...

Vytvořte komentář k tomuto příspěvku - odpovězte na otázku: "Která česká / slovenská scrapžena, která není v našem design teamu, je pro vás největší inspirací? " Ze všech komentářů, které budou obsahovat odpověď na otázku v pondělí vylosujeme výherce POUKÁZKY NA 500 Kč NA NÁKUP NA WWW.PAPEROAMO.CZ

KAM DÁL?

A nyní už můžete udělat HOP na blog k SILVII, kde na Vás čeká další porce inspirace a také další výhra! Děkujeme za návštěvu :)

49 komentářů:

 1. Moje inspirace je Míša K., díky ní jsem začala tvořit třicítkové stránky a těším se na každý její nový počin.
  Žaneta

  OdpovědětVymazat
 2. Já miluju PL od Míši a Monči :) takže tyhle dvě určitě :)

  OdpovědětVymazat
 3. Velkou inspirací je pro mne Denisa (DENY), díky ní jsem začala používat vellum a její přáníčka jsou naprosto dokonalá.

  OdpovědětVymazat
 4. Mě rovněž inspiruje Míša K. a Deny :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ja sa veľmi rada kochám pohľadnicami od Mišky Svatošovej a jemnými dielkami od Deny :) A ohľadom mixed media sú pre mňa pastvou pre oči dielka Jitky a Janky Mampouyi.

  OdpovědětVymazat
 6. Mam rada pracu Janky z "scrap atelier" a Danielky Dekanovej

  OdpovědětVymazat
 7. Pre mna su vždy inšpirativne vytvory Míši K. a taktiež vela inšpirácie nájdem u Moniky P. :) je to vždy radosť sledovat :)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc dekuji vsem, pro ktere je ma tvorba inspiraci a i ja se pridavam s odpovedi. Myslim, ze inspirovaz se da z kazdeho dila, stranky i karticky, i od uplnch zacatecniku. Ackoli je jeji styl tvorby uplne jiny nez muj, je pro me Scrapzenou s velkym "S" Janka, co dilo, to umeni :-).

  OdpovědětVymazat
 9. Pro mě je velkou inspirací Míša Knězková :) její stránky jsou vždy okouzlující. Martina Sedláčková

  OdpovědětVymazat
 10. Pro mě byla vždycky velikou favoritkou teď už ex členka Lucia B. :)

  OdpovědětVymazat
 11. Pre mna je inspiraciou Kristina handmade by sheley:)

  OdpovědětVymazat
 12. Pro mě je velkou insprací Monča Pestrová a Míša Knězková, jejich nádherná práce a barevné sladění je neuvěřitelné :-) . Jejich práce mě inspirovala k začátku s PL a moc bych si přála se s mými projekty alespoň přiblížit :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Pro mě je nevysychajícím zdrojem inspirace Gabreta a její scrapbookové nebe, stránky, cestovní deníky, přáníčka, diplomy a vůbec všecko, co vytvoří. A skrze její blog jsem poznala mnohé z vás :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Pro mě je nevysychajícím zdrojem inspirace Gabreta a její scrapbookové nebe, stránky, cestovní deníky, přáníčka, diplomy a vůbec všecko, co vytvoří. A skrze její blog jsem poznala mnohé z vás :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Tak to je celkem jednoznačná volba - Gabreta, obdivuji její tvorbu a blog.

  OdpovědětVymazat
 16. To je strašně těžké ... snažím se sledovat všechny blogy českých a slovenských scrap žen, ale upřímně - nestíhám :-) Mojí láskou je PL a tam moc ráda sleduji nádherně sladěné stánky Míši Kněžkové a poslední dobou se mi moc líbí PL stránky Péti Rosenkrancové, na přáníčka a bloky chodím ke Kristínce Čepčekové ...

  OdpovědětVymazat
 17. Mně se moc líbí tvorba Diany Majerové - Dianka kreativity :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Mým velkým vzorem, hlavně co se týká nadšení a šíře a pestrosti záběru, je jednoznačně Kačka Hromasová z týmu Nemravka. Přivedla mě ke Scrapu a vždy mě překvapí něčím novým. Svým stylem je mi nejbližší několikrát zmiňovaná Míša K., tou se teď inspiruji hodně :-) Hezký Scrap svátek všem! Soňa Vlčková

  OdpovědětVymazat
 19. To je těžký výběr. Vzhledem k tomu, že jsem nepropadla fenoménu PL, který ovšem opravdu obdivuji u Monči i Míšy, mou inspirací bývá Gabreta, krásné stránky má i Vonver a Keta. Dáša Tomda

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj,mojí českou inspirací je Jíťa a Unka a Deny! Zdraví Ekulka

  OdpovědětVymazat
 21. tady je to velmi těžké, jak píšou holky - Míša Kněžková, Míša Svatošová, Gabreta ale mám ráda i Martinu Silharova Valesovou :-D

  OdpovědětVymazat
 22. a ještě mě napadla Miluška Voborníková - je úžasná :-D

  OdpovědětVymazat
 23. Mě vlastně PL začal zajímat až když jsem na jednom nejmenovaném mateřském webu narazila na album Míši K., takže prvotní inspirací byla ona:-) (Petra Pivoňková )

  OdpovědětVymazat
 24. První scrap.stránku v našich luzích a hájích jsem viděla od Gabrety. A byla to láska na první pohled. To její tvorba mne "dohnala" ke scrapu. A pak přišlo několik dalších duší - Míla Voborníková - její vintage přání jsou úžasná nebo např. Aralka . její MMA stránky jsou neopakovatelné. To je pro mne takový TOP. A pak je hodně dalších, jejichž tvorba je zajímavá - Vonver, Danas, Míša Svatošová a tak bych mohla pokračovat.

  OdpovědětVymazat
 25. I já se chci zúčastnit. moc toho času ted nemám co jsem na mateřské, ale když si ukradnu chviličku jen sama pro sebe tak se snažím šmejdit všude možně. hodně na fléru tam je pro mě velkou inspirací a motorem ZOuZOu a Iriska scrap má nádherně sladěno. Určitě těch šikovných žen je víc, ale nejsem schopná si je všechny vybavit.:))

  OdpovědětVymazat
 26. Pre mňa je najväčšou inšpiráciou Gabreta a jej scrapbookové nebo, páči sa mi všetko čo vytvorí :)

  OdpovědětVymazat
 27. Mám v oblibě přáníčka od Katuan (Eva Jiřikovská) a od Diany Majerové.

  OdpovědětVymazat
 28. Mně se líbí PL od Markéty B.( Screbla) a pak též obdivuji krásné výrobky hlavně přáníčka od Katuan.

  OdpovědětVymazat
 29. Největší inspirací je pro mě Deny ... vždy zůstanu paf z jejích výtvorů ... něco tak jemného, čistého ... miluji její práci:) A Lucia Barabas:)

  OdpovědětVymazat
 30. Pre mňa je inšpiráciou Ekulka s jej úžasnými farebnými dielami s kopou postavičiek, ale tiež Deny a Gabreta :)

  OdpovědětVymazat
 31. Rada sa inšpirujem u Ľubky Dupejovej a u Majky- MakaArt. A krásne pohľadnice robí Zuzka Cedulová- zcdl :-)

  OdpovědětVymazat
 32. Pro me je inspiraci Jana Bennett. Uz několikrát jsem tvořila podle jejího navodu, ketry byl zde na blogu PA :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimo tým je to jednoznačně Míša K a Monika P.

   Vymazat
 33. Pro mě určitě Míša K. Její stránky jsou krásné a ráda si je prohlížím. Díky ní tvořím své PL.

  OdpovědětVymazat
 34. Má-li to být mimo tým, tak jednoznačně Míša K. Jen díky jejímu PL bych u dcery (kterou nemám) vzala na milost růžovou ;)

  OdpovědětVymazat
 35. Nejvíc mě inspiruje Míša K. a původně také Katka Hromasová z Nemravky (jsem fimařka a díky jejím článkům jsem se dostala k PL).

  OdpovědětVymazat
 36. Já jsem vždycky okouzlená dílky Janky M., Kristínky Č., Deny a tady v Čechách vždy dokonalým PL Markéty, Diany, Moniky a Míši. Každá tvoří úplně jinak, ale všechny naprosto úžasně!

  OdpovědětVymazat
 37. Jednoznačně Míša K. :) nad každou její stránkou žasnu..

  OdpovědětVymazat
 38. U pranicek a bloku urcite Kristinka Cepcekova,to je vzdycky nadhera :) k ni na blog se chodim kochat a aaachat :)))

  OdpovědětVymazat
 39. Michaela Paličková3. května 2015 22:01

  U mě taky vítězí Míša K. Její stránky jsou opravdu perfektně sladěné.

  OdpovědětVymazat
 40. Marketa Buresova a Misa Knezkova

  OdpovědětVymazat
 41. VÝHERCE POUKÁZKY - Martina Sedláčková - gratulujeme :).

  OdpovědětVymazat
 42. Jeeee, já jsem vyhrála :) Moc děkuji. Kdyby mi nepřišel mail, ani bych nevěděla, už jsem tady dlouho nebyla :) Moc mě to potěšilo :)

  OdpovědětVymazat
 43. Velkou inspirací je pro mě Míša Knězková (její tvorba mě okouzlila přivedla k project life) a v poslední době i Janča Sadloňova. (jen tak mimo soutěž :-D Verča S.)

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover