úterý 19. května 2015

SCRAPBOOKING day

HODNĚ Z MÁLA
Irena

Tvořila jsem z květnového CREATIVE kitu a na druhou stránku už mi téměř nic nezbylo, jen pár drobností a scrapčtvrtky. :) Výzva je výzva, vzala jsem jednu čtvrtku, řezačku a jak mi ta čtvrtka přišla pod ruku, tak jsem řezala. Výsledek uvidíte po zveřejnění druhé části tvoření Design teamu Papero amo, takže neprozradím, ale udělala jsem ještě jednu stránku, protože se mi to zalíbilo a tu vám ráda předvedu.


Nepotřebujete  moc věcí, stačí jednobarevná čtvrtka na podklad a barevná na rozstříhání. Nejlépe si  vyberete z nějakého minulého kitu, určitě vám něco zbylo.


Moc to neřešte, jak budete řezat, snažte se jen o pravé úhly a jejich poloviny, aby se to dobře skládalo k sobě.


Horní lišta řezačky nebo síť, která je na řezačce vás spolehlivě navede.


Moc to neřešte, jen si nedělejte pidi kousky, to je moc velká práce s lepením  :)


Vnikne hromádka – je to cca polovina jedné barevné čtvrtky. Lépe se krájí něco geometrického, kde se máte čeho chytit, ale není problém ani jinak vzorovaný papír.


Vezměte si jednobarevnou podkladovou čtvrtku a opět metodou žádné velké crcání ty kousky vedle sebe nalepte. Můžete si to třeba dopředu naskládat, ale když to uděláte rovnou a nalepíte to, tak to taky nějak vyjde :)


Po nalepení vezměte černý fix a všechny tvary obkreslete. Je na vás, jakou zvolíte čáru, jestli přerušovanou, plnou nebo jinak křivou linku. Můžete dokreslit i něco málo okolo, je to jen na vás. Pokud máte motivy kytek, obkreslete i tyto motivy a vystřihněte.


Přidejte fotku a je hotovo :) Máte stránku ozdobenou a ani jste nepotřebovali kdo ví kolik 
dekorací.

Tvořeni je přece radost, a když to jde pěkně od ruky, můžete ještě i něco uvařit, když je ten čas :) P.S. pokud mi to projde, dám sem kousek fotky z nového kitu, ale pssst!

2 komentáře:

  1. Nádherné. Verča Sembolová

    OdpovědětVymazat
  2. Irenka paraaadna stranka. Paci sa mi ta kombinacia farieb a celkova stranka je super. Myslim, ze sa necham inspirovat a vyskusam. Dakujem za super typ :)

    OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover