pátek 4. prosince 2015

DIY adventní kalendář

Dnes pro vás máme speciálního hosta. Jmenuje se PETRA a vy, které se každý měsíc těšíte z našich kitů a pomaličku rozbalujete mini pytlíčky s ozdobami, držíte v ruce právě práci Peťky. To ona rozbaluje, rozděluje. skládá a zalepuje. Bez ní by nic nebylo!

Peťa má navíc lehkou úchylku na razítka Lawn Fawn. A když mi ukázala, jaké s nimi vyrobila adventní kalendáře pro její děti, musela jsem ji přemluvit, aby to ukázala i vám. Trošku se cukala, ale nakonec...je to tady :)

ADVENTNÍ KALENDÁŘ
PetraPlán byl následující: letos stihnout vyrobit dětem adventní kalendář! Musela jsem počkat, až Ondrášek začne prvního chodit do školky, abych na to měla klid.... to byla nejdůležitější věc!Protože mají obě děti v prosinci narozeniny, nechtěla jsem kupovat další dárky nebo sladkosti a úplně jsem letos zavrhla klasický čokoládový kalendář. Posbírala jsem, co jsem doma našla a udělala jen takový rychlokalendář z papírových pytlíčků a natažených šňůrek. Měla jsem štěstí, že jsem ve sklepě našla rámečky, do kterých se mi to tak tak vešlo. Nesměla chybět moje oblíbená Lawn Fawn razítka! :-) 


Do pytlíčků jsem každému rozdělila jednu malou LEGO stavebnici, kterou budeme postupně skládat. Doufám, že se budou dětem líbit :-)7 komentářů:

 1. Úžasné...a ta razítka? Skvělá! :-) Rozhodně se dětem bude líbit.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezký a strašně se mi líbí ten nápad s obsahem pytlíčků. Do budoucna se určitě inspiruji :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad :) Pro děti jak dělané a použitelné na další projekty :)

  OdpovědětVymazat
 4. Aničko, jakdobře, že jsi Péťu přemluvila, takové dílko by byla škoda neukázat. Nádhera!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Bezkonkurenční a to lego je super nápad,ukládám do paměti na další roky.Chtěla bych být znovu dítětem ��

  OdpovědětVymazat
 6. Pecka! Taky se mi moc líbí nápad s provedením a rozkouskování lega! A ty razítka:-O taky si na taková počíhám...

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover