čtvrtek 31. prosince 2015

Challenge 1/2016

SNAPSHOTS
Jana

Taky při zpracování fotek bojujete samy se sebou a snažíte se pokaždé vybrat ten nejlepší záběr? Porovnáváte jednotlivé detaily již tak dosti podobných fotek a hledáte tu nejostřejší a nejpovedenější? Právě takové přebírání fotek je moje noční můra. I proto jsem se rozhodla pro téma výzvy, které vám vaši práci ulehčí. Prostě vyberete záběry všechny! 


Dobře, všechny ne, ale 3-4 fotky, zobrazující stejné momenty zachycené chvilku po sobě, na vaší stránce být musí. 

ZADÁNÍ

Vytvořte scrapbookovou stránku
  • Téma: SNAPSHOTS
  • Podmínka: použijte 3 – 4 fotografie, tzv. snapshots, které zachycují jednu a tu samou událost s menšími odlišnostmi
  • Projekt musí být vytvořen pro tuto challenge (tzn. nesmí být publikován na blogu, facebooku či internetové galerii před vystavením všech projektů)
  • Posílejte Vaše soutěžní projekty do půlnoci 27. 1. 2016 na email atelier@paperoamo.cz s předmětem CHALLENGE.
  • Fotky budou vystaveny 28. 1. a vítěze vyhlásíme 31. 1. 2016

VÝHRA
Poukaz na nákup na www.paperoamo.cz v hodnotě 250 Kč

PROJEKT PODLE ZADÁNÍ

Pro vzorový projekt jsem vybrala fotky, které se staly součástí vánočního přání. Již při úpravě fotek jsem si nemohla vybrat.  A tak vznikl nápad použít všechny čtyři povedené a udělat stránku. Ta se nakonec stala i vánočním dárkem a překvapením. 


Kdyby nebylo lehkého retro nádechu papíru, zvolila bych pro stránku mě milejší bílý podklad. Ale takto je stránka veselejší a doufám, že i více odpovídá vkusu obdarovaných. Původním záměrem byl velký nápis Lezeme spolu do roku 2016, ale při hledání písmenek mi padl do oka tento dřevěný výsek a bylo rozhodnuto. Nápis je tedy anglický, ale snad mi švagrová odpustí.

 

Do levého horního rohu jsem nakonec umístila darovací štítek, aby nebylo pochybností.


Už se moc těším na vaše projekty, a jak si s větším množstvím fotek na stránce poradíte. Nepochybuji, že to budou zase podařené kousky!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover