úterý 5. listopadu 2019

CARD KIT projekty / JANA B.

Po roce opět .... vánoční tvoření a s ním přáníčka. Já tedy přáníčková vůbec nejsem, a to vy už určitě dobře víte, ale jednou za rok se kousnu a pár jich udělám. Tyhle jsou navíc, jak tradice velí, charitativní a z jejich prodeje se zaplatí jedna malá škola v Africe. Letos mi parádně kápnul do noty Card kit, s tím to šlo opravdu rychle a během jednoho večere mám deset prodejních artiklů!
Velkou inspirací mi byly naše přáníčkové královny (tady a tu) a i když jsem nic neliftovala doslova, fakt, že člověk vidí, jak co použily, hodně pomůže. Moc doporučuji, když budete tápat, prohlédnout si blog. Kolikrát stačí naťuknout a hned se ty kreativní vlny rozjedou. 

Třeba jsem stejně jako Valika vystřihovala ty malované úžastnosti. Tady stačilo přidat výsek a podlepit neutrálním papírem a jednoduché přání je na světě.


Trošku jsem se opakovala z loňska a řezala kruhy, protože přání s výřezem mě prostě baví. Díky Adél jsem objevila větvičky na razítku a taky je poskládala do kruhu. Místo inkoustu jsem embosovala a výsledný efekt mě tak nadchl, že jsem si to dala hned třikrát, pokaždé s jiným embosovacím práškem

Na tomto přáníčku jsem do výřezu umístila jelena.


K zlatým větvičkám se hodil nápis Šťastné a veselé, který jsem vyřízla z červeného papíru pomocí loňské vánoční šablony.


A tady jsem razítkovala. Ok, nejsem expert, super trouper podložku nemám, takže otisk není dokonalý. Ale nejkrásnější čas to je!


Další výřezy a další vystřihovánky. A opět razítkování, tentokrát mega nápis Veselé Vánoce.


Šablona kruhu je také z loňské kolekce vánočních šablon. Ty si určitě pořiďte, využijete je i mimo Vánoce třeba pod fotky!


Nápisy jsem mnohokrát vyřešila samolepkou. Mohly by se pro větší efekt podlepit čtvrtkou a třeba vyvýšit pěnovou páskou, ale já zvolila rychlejší postup a jen je na přání lípla. Na aršíku je těchto přáníčkových hesel spousta v několika barevných kombinacích, což se opravdu hodí.


Následují dvě taková "už je skoro půlnoc a ještě dvě chybí" přáníčka. Takže opět cestou nejmenšího odporu pouze nakombinování výseků. Jamie dokonce prohlásil, že se mu tato přání líbí nejvíc!A nakonec přidávám své nejoblíbenější, ať to máme úplné. To vzniklo jako první.


Obligátní otázka nakonec: tak co vy? Už tvoříte vánočně nebo vás články tohoto typu zbytečně stresují? Mezi námi ... mám takové tušení, že budu ta další přání, ta pro rodinu a přátele, dolepovat někdy v prosinci!

20 komentářů:

 1. Jani máš ich krásne vymazlene ❤️. Asi sa necham inšpirovať a pustím sa aj ja do výroby vianočných prianí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen do toho, Ivi! At ti to jde dobre od ruky! A moc dekuju!

   Smazat
 2. tak asi do toho card kitu už taky střihnu :) krásná přání

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. neni cas ztracet cas :D, jak rekl klasik. At to bezi! A dekuji moc!

   Smazat
 3. Jani, jsou parádní, líbí se mi úplně všechna ;) A k tvé otázce - Vánoční články mě nestresují, naopak, ráda načerpám inspiraci předem, ale už bych asi taky měla s něčím začít :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem moooc rada, ze jsem tady tim vanocnim ladenim nikomu nehnula zluci :D Ale je pravda, ze holky Adel s Vali uz zacaly driv, takze jsem z obliga. Moc dekuji, Miri, ja mam taky tyhle predvanocni inspirace moc rada a je mi jedno, jestli je to uz v rijnu. Aspon nam to dava chut prezit ten listopad, ze :D

   Smazat
 4. Krásná inspirace👍 všechna přáníčka jsou moc pěkná. Budu muset asi také začít, ten čas se nám krátííí🤔

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drzim moc palce, Irenko, at to jde od ruky! A dekuji!

   Smazat
 5. Sikulka 😍😍😍 máš to nádherné, jedno krajšie ako druhé 😘😘

  OdpovědětSmazat
 6. Opět jedno nádherné jsi přání než druhé, prostě dokonalost 😍.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen počkej, až dojde na ty rodinné, to bude s jazykem na vestě a doufejme, že vůbec :D děkuji moc, Aji!

   Smazat
 7. Janičko, máš je moc krásné! To poslední zajíčkové je úplně super 😍 A kruhy já můžu, rvu je, kde se dá 😂
  Já přáníčka vyrábím fakt málo, ale na Vánoce se jich vždycky snažím pár stihnout. Tak moc děkuji za inspiraci a popošoupnutí 😘

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Barunko, děkuji ti moc za krásná slova! Taky přáníčkuji jen jednou v roce na Vánoce a tím se tak vyšťavím, že po zbytek roku zase fotky. Jsem ráda, že jsem tě popošoupla a těším se na výsledek! Kruh rocks!

   Smazat
 8. Jani super ☺️ kruhy jsou nejlepší! Inspirovala jsem se u tebe loni, tak letos opět 🙂 Jen je mi teď líto, že jsem si tento Card kit nechala utéct... Ale zařekla jsem se, že letos pro přáníčka zužitkuju zbytky, protože těch přání tolik opravdu nedělám 🙂

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeee, to vždy tak pohladí po duši vědět, že se někdo inspiroval! A ještě u přáníček! Moc děkuji, Leonko. Já si přávě ten kit vzala, brala jsem to, že letos s jeho pomocí všechna ta přání dám. Je to na dobré cestě :D držím palce na spotřebování zbytků!

   Smazat
 9. Jani, úplně super! A vypadá to, že si kruhové šablony taky přihodím do své sbírky :)

  OdpovědětSmazat
 10. Ty teda jsou! Jedno krasnejsi nez druhe 😍 ty bys mela delat pranicka casteji👏👏👍

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nene, prave ze ne! Jednou za rok to dam, pak by se ty moje lifty okoukaly 😂😂😂 dekujuuu, Anniiiii

   Smazat

Pin It button on image hover