pátek 3. února 2023

Challenge 02/2023: LÁSKA

Akvarelová challenge je za námi a musíme říct, že jste ji zvládli perfektně. Tolik krásných výtvorů pohromadě už jsme tady dlouho neměli ;)

Teď už se můžeme vrhnout na další měsíc s novou výzvou. Únor máme spojený s Valentýnem a tak bude únorová challenge na téma LÁSKA. Ať už si pod tímto pojmem představujete cokoliv, vyjádřete to papírem. Přáníčka, layouty s vašima miláčkama (i těma chlupatýma), všechno se počítá!

čtvrtek 2. února 2023

CHALLENGE 01/2023 - hlasování

Leden je za námi a s ním i možnost zapojit se do první letošní Challenge. A účast tedy byla hojná! Aby taky ne, když výhra byla více než lákavá! Poukaz v hodnotě 500,- na nákup v eshopu Papero amo je takový malý poklad. Zadání měla na starosti Míša a vybrala téma akvarel. Pojď se podívat na všechnu tu krásu a hlavně hlasovat!

úterý 31. ledna 2023

Layout podle sketche / MIRKA

Milujeme naše čtvrteční scrap párty Papero amo a milujeme vaše hotové stránky, které na scrap párty tvoříte. (Kdo nezná scrap párty, tak šup na facebook do skupiny rodina Papero amo, ať vám ta příští neunikne).  Tento úžasný sketch pro scrap párty připravila nejšikovnější Jana S..

pondělí 30. ledna 2023

ZIMNÍ AKVAREL a další inspirace

Pravidelně pro tebe připravujeme spoustu inspirace z našich úžasných materiálů. Právě teď mají všechny naše šikovné holky na svých stolech aktuální MY LIFE KIT ZIMNÍ AKVAREL

čtvrtek 26. ledna 2023

Barevné minialbum pro děti / ADÉLA

Dneska vytahuju dalšího kostlivce ze skříně. Fuse tool – věcička, díky které si můžete upravit rozdělení kapes v albu nebo si zatavit sáček se třpytkami, aby se vám nevysypaly po celém albu.

středa 25. ledna 2023

Layout s tebou / KERSTIN

Z našich příspěvků na Instagramu jsi už určitě zaznamenala, že máme hned dvě zahraniční posily. Druhou naší šikovnou posilou je Kerstin z Německa. A právě Kerstin připravila další inspiraci z kolekce Vánoční vesnička.

úterý 24. ledna 2023

Ruce a fotky do kapes – je tady ZIMA! / MÍŠA

Zdravím všechny papírové nadšence! Dneska jsem tady s článkem, kterému sama nemůžu uvěřit :-D Je to totiž už déle, co jsem udělala kapsovou stránku do alba. Já a můj skluz, to je kapitola sama o sobě... Jenže lednový kit Zimní akvarel je prostě tak krásný, že ani prokrastinace tentokrát neměla šanci.

středa 18. ledna 2023

Vodopádové album z VÁNOČNÍ VESNIČKY / SUSI

Vánoce jsou už sice za námi, ale krásná kolekce Vánoční vesnička nemusí být nutně jen na vánoční projekty. Ale ruku na srdce... kdo má hotové vánoční album? Pokud se hlásíš, že ano, určitě ho chceme vidět! Pochlub se nám v naší FB skupině RODINA Papero amo. Ale pokud ne, tak se ti bude hodit inspirace od naší mezinárodní posily Susi.

pondělí 16. ledna 2023

Jak na vyšívání / DENISA

Ahoj všichni. Dneska to bude víc o čtení, protože bych se s vámi chtěla podělit o své vyšívací know-how. Tak pojďme na to!

Nachystáme si vše, co k vyšívání potřebujeme + předlohu a nějakou podložku, na které budeme papír dírkovat. Může to být polystyrén, o něco lepší je korková podložka, no já osobně si vždy sednu na gauč, na kolena si dám polštář a dírkuju na tom polštáři.

Pin It button on image hover