sobota 5. března 2016

Co je nového ...

Novinky od Pinkfresh Studio
Lea


Jsem docela všímavý člověk a nedávno jsem si tedy na FB v zahraničních PL skupinách všimla jedné značky, kterou jsem vůbec neznala. Tak jsem pátra a vypátrala. Jedná se o značku Pinkfresh Studio. Podařilo se mi vypátrat, že mají zatím 3 kolekce, z toho jedna je vánoční, takže tu vám představovat nebudu, ale je hezká, to zase ano :-).


Představím vám tedy dvě jejich kolekce. Ta první, starší, se jmenuje LIFE NOTED. V této kolekci najdete jak jednotlivé čtvrtky 12x12, tak sady čtvrtek ve dvou velikostech 12x12 a 6x6 a čtvrtku s kartičkami na PL ve velikosti 3x4
Kolekci nechybí ani samolepící abeceda
Nebo acetátové výseky slov
Z ozdob to jsou epoxydové samolepky
Kartonové chibpoardové samolepky se zlatou fólií
Gumové samolepkyA můj velký favorit… washi samolepkyNovinková kolekce, která se jmenuje FELICITY se mi líbí moc! Má takové jemné barvičky a ty doplňky… ach!!! Pojďte se rozplývat se mnou :-)


Stejně jako u předchozí kolekce jsou k dostání jednotlivé čtvrtky 12x12 a sady čtvrtek ve dvou velikostech 12x12 a 6x6Úžasná pěnová abecedaNebo vellum abecedaDále to jsou rozkošné samolepky a samolepky s frázemiSada papírových výseků
A ozdobičky… samolepicí flitry a dřevěná srdíčka a hvězdičky
Nesmí chybět sada washi samolepekJediné, co mě až tak neoslovilo, jsou pěnové glitrové samolepkyMám takový dojem, že budu potřebovat celou kolekci!


Při svém pátrání jsem objevila i sady razítek a vybrala jsem pro vás 3 nejzajímavější

Určitě se podívejte i na jejich blog, kde najdete spoustu inspirace a taky nějaké ty návody, jako třeba tento parádní. Tak co na tuto značku říkáte vy? Líbí se vám?

1 komentář:

  1. musím uznat, že ta poslední razítka mě úplně dostala :o)

    OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover