čtvrtek 4. srpna 2016

RODINA Papero amo

Léto je v plném proudu a my vám dnes představíme další z našich milých zákaznic - členku rodiny Papero amo.Vaši tvorbu rádi sledujeme a tento měsíc nás nejvíc zaujala Martina. Seznamte se ...

MARTINA SEDLÁČKOVÁ1.       Začneme klasicky. Jak dlouho se věnuješ scrapbookingu?
Scrapbooking jsem objevila v roce 2011, když jsem chtěla vytvořit trochu jiné album pro mou zrovna narozenou dceru. Zpočátku se mi toto téma zdálo úplně děsivě složité… První album vznikalo doslova „na koleně“, z materiálů, které jsem nakoupila normálně v papírnictví. Ale podle starších alb jsem zjistila, že jsem ke scrapu tíhla už dlouho předtím, k fotkám jsem psala a zdobila vždycky. A vlastně od dětství bylo pro mě papírnictví ráj J

2.       Co nejraději tvoříš?
Tvořím klasická scrapbooková alba, přáníčka, minialba, píšu deníky  a druhým rokem PL. Jen poslední rok je času žalostně málo. Se třemi dětmi jsem ráda za každou volnou chvilku, většinou do pozdních nočních hodin J Takže množství mých restů narůstá. Ale jsem optimista.

3.       Jaké jsou Tvé TŘI nejoblíbenější produkty z PA shopu a proč?
PL kit, na ten se vždycky těším J Razítka a nalepovací písmenka.

4.       Tvá nejdražší objednávka ,,
Jejda, to si opravdu nepamatuji Poslední dobou jsem ráda, že si občas udělám radost, finanční možnosti na mateřské jsou omezené. A hlavně mám pocit, že se mi materiál trochu kupí, jsem teď trochu „syslící“ typ. Už se těším, až všechno využiji.

5.       Kdybys vyhrála v loterii, co by sis koupila, po čem nejvíc toužíš?
Změnila bych bydlení naší rodiny a měla svůj pracovní koutek.

6.       Jaký byl Tvůj nejoblíbenější PL kit, jež odebíráš?
Odebírám PL kit a opravdu nemůžu říct, který byl nej. Vždycky jsem nadšená právě z toho, který skončí ve schránce J

7.       Co uděláš, když Ti přijde balíček s kitem/materiálem z PA?
Vzhledem k tomu, že je u nás neustále chaos a plno lidí, nechávám si otevírání na opravdu klidnou chvilku. Jednou se mi stalo, že balíček ležel neotevřený několik dní, protože nenastal ten správný okamžik. Pak si všechno otevřu, rozložím a kochám se. Pak vložím do plastového zapínacího sáčku a zařadím do krabice.

8.       A nakonec nám pověz, co Ti dělá radost mimo scrapbookingu. Co prostě ráda děláš, když zrovna nelepíš.
Bude to znít asi divně, ale miluji chvilky, kdy mám čas jen sama na sebe J Se třemi dětmi (15, 5, 1 rok) je to pro mě dost vzácné. Snažím se cvičit, miluji výlety, poslouchám hudbu, chodím do kina, divadla, na koncerty, občas s kamarádkami na večeři.


Marti, děkujeme!3 komentáře:

 1. Tři děti a takové hezké tvoření! Jsi dobrá Marti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) je to někdy náročné, ale super relax :-)

   Smazat
  2. Děkuji :-) je to někdy náročné, ale super relax :-)

   Smazat

Pin It button on image hover