sobota 14. března 2015

SIMPLE KIT projekty

VALERIE

Prajem krásny deň, v marcovom SIMPLE kite si pre nás dievčatá pripravili veľa zaujímavostí:
- obrie enamelové bodky
- krásnu pečiatku
- hravú kolekciu s rôznymi nevšednými vzormi ako napr. sudoku, tajnička,  domino, ale aj krásne kvietky a veľa zábavných nálepiek. ¨

Pečiatka v tomto kite je skvelá, veď slovo víkend je jedno z najviac používaných ako aj najobľúbenejších slov v našej slovnej zásobe :-)) Vytvorila som mužskú a ženskú verziu s nadpisom: Oslávme víkend ako nevšedné pozvanie na nevšedný víkend pre vašu polovičku ;-) 

Na ženskú verziu som vystrihla a prilepila malé kávové poháriky. Mini nadpisy na pohárikoch dopĺňajú posolstvo hlavného nadpisu: Hello Friday Enjoy today / Ahoj Piatok Uži si dnešok :-) Dodala som aj trochu trblietok pomocou Clear Wink of Stella Clear Glitter Brush Pen a zaliala to s Glossy Accents. Slovo víkend sa trbliece, lebo som naň použila Sparkle embossovací prášok. 


Pri mužskej verzii som opäť vsadila na minimalizmus. Nadpis som doplnila jedným z nadpisov / kartičiek z dielne Paperoamo. Hviezdičky som si u dievčat kúpila už skôr a farby perfektne ladili, tak som neodolala a prilepila. 


Táto pohľadnica je dobrým príkladom ako využiť aj rôzne zvyšky papierov. 


Inak musím sa vrátiť k tým obrím enamelovým bodkám :-D Na obrázku to tak nevyzerá, ale v skutočnosti majú takmer 2 cm! :) Pre porovnanie som na pohľadnicu vedľa obrej dala aj najväčšiu bodku z bežnej sady, ktoré dievčatá ponúkajú. Táto je od Doodlebug Spring Assortment. 


Asi najviac ma zaujal papier, na ktorom je milión nadpisov v rôznych veľkostiach. Neviem ako vy, ale ja mám tento typ papierov mimoriadne rada. Niekedy padne vhod využiť pekne vytlačený text a doplniť ho nálepkami. To mám na kolekciách najradšej - čokoľvek skombinujete s čímkoľvek, farby vždy krásne ladia :-) 


Dúfam, že aj vás bude tento nevšedný kit inšpirovať k nevšedným projektom :-) Nezabudnite sa pochváliť v galérii na Pintereste. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover