úterý 17. března 2015

PAIGE EVANS - workshop je za rohem :)

Protože se nám už velice blíží náš workshopový sraz v Praze, přinášíme pár novinek - pro ty, kteří se ještě nestihli přihlásit nebo pro ty, co se ještě stále nerozhodli :)
Pojďte do toho s námi!

PAIGE EVANS
PRAHA 11. 4. 2015PAIGE je známá americká scrapbookerka patřící do týmu takových firem jako American Crafts a Studio Calico, Ali Edwards Digital či Elle´s Studio.

CO SI ODNESETE DOMŮ
Na workshopech si vytvoříme tyto dvě kouzelné stránky...
ZÁKLADNÍ INFORMACE 

KDY: 11. dubna 2015

KDE: Učebna KORÁLKY.cz, Milady Horákové 58, Praha 7

CO JE V CENĚ: dva kurzy na dva layouty s Paige Evansbohatý balíček materiálů, a drobné občerstvení. Kurzy budou tlumočené do českého jazyka a k dispozici bude obchod s materiály Papero amo. Účastnice kurzu budou mít možnost výhodně nakoupit s 10% slevou.  Jako vždy dostanete speciální kurzový DÁREK :) Na workshopy se nevztahuje klubová sleva (po odeslání objednávky se cena upraví na plnou )

CHCI SE PŘIDAT: Svá místa si rezervujte ZDE. Při rezervaci platíte polovinu ceny 
workshopu, doplatek až na místě.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ BALÍČEK MATERIÁLŮ?WORKSHOPY

Miluješ vzorované papíry? Máš už nějaké zásoby a nevíš, co dělat se všemi těmi zbytky? Naučím vás několik zábavných technik, díky nimž si vytvoříte poutavé a oslňující layouty plné barev a života. Ukážu vám taky pár mých oblíbených tipů a triků, jako je například tón v tónu, k vytvoření textury a dalšího rozměru. Z workshopu si domů odnesete nejenom dvě hotové stránky, ale taky spoustu nápadů na to, jak co nejlépe využít své materiály i jejich zbytečky. 

KDY - 10.30 - 16.30 (i s pauzou na oběd) 
CENA -  2 698 KčNavštivte blog Paige pro více inspirace a ukázek její tvorby :)
Těšíme se na Vás!

1 komentář:

  1. dievčatá to je ukážkové privítanie jari ! :-) krásne farebné a tie balíčky sú MEGA !!! veľmi sa teším a určite nie som sama :-)))

    OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover