úterý 26. prosince 2017

CARD KIT projekty - VALERIA

Prajem vám všetkým krásny deň, v duchu všadeprítomnej a vysoko aktuálnej Vianočnej nálady som si pre vás pripravila druhú dávku inšpirácie z aktuálneho CARD kitu.Mojím cieľom bolo použiť všetky papiere, vlastnoručne skopírovať vzor jedného papiera a vytvoriť narodeninové pohľadnice z vianočnej kolekcie. Či sa mi to všetko podarilo uvidíte v článku :-) 


Silviine rozkošné zvieratká som využila všetky a pokojne ich mohlo byť aj oveľa viac :-) 


Len som vám chcela ukázať, že vyzerajú dobre aj ako malé dodatky na vašej pohľadnici. Netradične som zlatú farbu vymenila za medenú


Hneď ako som videla zvieratko, ktoré si drží čiapku a je mu zima tak som sa s ním stotožnila. A takisto som vedela, že s ním spravím zimnú verziu shaker card. 


Bohužiaľ môj sneh bol príliš veľký a priestor na jeho pohyb malý... takže je to viac menej nepodarok, ale nevadí. Aj to sa stáva :-) 


Všetky papiere z tejto kolekcie sa mi páčili, ale tento najviac. Vďaka pečiatkam som si mohla vytvoriť aj jeho vlastné "kópie". Použila som úvodzovky, pretože vytvoriť presnú dokonalú 100% repliku sa pri handmade tvorbe nikdy nepodarí. Každopádne som si to veľmi užila a keby mi nedošiel čas určený na tvorenie, tak by som si ich vytvorila ešte aspoň 10 :-) 


A takto som ich využila. Po dlhej dobe aj niečo pre našich milovaných chlapov.


 Plnší vzor som nechala vyniknúť čo najviac 


A tu je originálny papier skombinovaný s vecami z kitu ( výrez + pečiatky )


Pôvodne som mala mať tento príspevok v januári / leden /, preto som sa snažila vytvoriť zimné pohľadnice. Pod pojmom zimné myslím nie Vianočné, ale zimné ako napr.  PF, narodeniny... Inšpiroval ma k tomu jeden z výsekov v kite.


Detail s dôrazom na ligotavé hviezdičky, ktoré sú jedinými ozdobami na tejto pohľadnici


Osobne som na seba veľmi pyšná, pretože som použila všetky papiere. Dokonca som vytvorila aj celkom divoké farebné vzorované kombinácie, čo u mňa nie je samozrejmosťou :-)


Na záver moja najobľúbenejšia:


Ďakujem , že ste si našli čas a prečítali tento príspevok. Chcela by som vám zo srdca popriať krásne sviatky. Veľa lásky, zdravia, šťastia a nech sa vám splnia všetky sny a priania, po ktorých túžite. Ďakujem vám za všetky lajky a komentáre. Veľmi si to vážim a každý jeden ma vždy veľmi preveľmi poteší
Majte sa krásne, 
Valika 

2 komentáře:

  1. Ooooo! Milujem zimne nevianocne priania. Ani neviem, ktore by som si vybrala: to posledne je dokonale, ale zad tie stromceky ... si majsterka kombinacii! Uzi si Silvestra a do noveho roka len to dobre, Vali! ❤

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. janinka si zlaticko ♥ dakujem velmi pekne. vsetko krasne a dobre aj pre teba a tvoju krasnu rodinku :-*

      Vymazat

Pin It button on image hover