pátek 5. května 2017

SCRAPBOOKING JINAK

LUCIE

Líbí se vám některá z kartiček pro PL natolik, že by jste se na ni chtěli dívat i jinde než v albu? U nás to bylo jasné, už když jsem navrhovala superhrdinovské kartičky, syn byl nadšený a tu s Batmanem mi hned zabavil. Při přípravě dnešního článku, jsem si na ni vzpomněla. Jedno superhrdinovské tričko už jsem loni vyráběla a mělo velký úspěch, tak jsem se pustila do dalšího. Tentokrát tedy s Batmanem.

Potřebovat budeme libovolný obrázek, speciální papíry pro nažehlení na textil, scanner (foťák), počítač a tiskárnu.


Nejprve musíme obrázek dostat do počítače, buď naskenovat, nebo vyfotit (při denním světle a v co nejlepší kvalitě). V počítači si obrázek otevřeme, popřípadě upravíme a dáme tisk. Tiskneme dle návodu na papíře, kolem obrázku je potřeba alespoň 0,5cm okraj


Po vytisknutí obstřihneme.Přiložíme lícem na tričko (podložené novinami dle návodu) a pečlivě přižehlíme. Necháme vychladnout a opatrně sloupnemeA máme hotovo. Ten můj je trochu flekatý, možná jsem to s tím žehlením přehnala, zkusím příště kratší dobu. Nadšení bylo ale veliké, akorát by ten Batman měl být prý vepředu, aby na něj viděl. Takže mě čeká zítra ještě jedno tričko.
4 komentáře:

 1. Super nápad, Luci! Tohle by se u nás 100% ujalo! Musím vyzkoušet ... dlí položka na seznamu! ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Jo tak to u nás taky. Pokud mu toto ukážu, tak mám jasnou náplň dne ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Jo tak to u nás taky. Pokud mu toto ukážu, tak mám jasnou náplň dne ;)

  OdpovědětVymazat
 4. To je skvělé,že něco takového jde! Děkuji za návod.

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover