čtvrtek 26. července 2018

ALBUM pro nevěstu - ANNIE

K létu kromě sluníčka, dovolených a různých výletů patří také svatby. I já s Robim jsme se na jednu takovou moravskou svatbu chystali. Nevěstou byla jedna z mých nejlepších kamarádek, takže jsem prostě něco „ňuňavého“ musela vymyslet. 

Nejprve přišel nápad vyrobit albíčko ryze pro Ni a to z fotek z víkendové dámské jízdy, kde se zapíjela svoboda nevěsty. Aby to ale ženichovi nebylo líto, vznikl nakonec jakýsi mix, minialbum s přáním, nějakými fotkami, oblíbenými citáty a radami pro ženicha a nevěstu do manželství ,nechyběla ani  obálka na penízky.


Pokud jsi byla na workshopu Paperoamo s Flórou Monikou Farkas, tak už máš podobné album doma. Já jsem tentokrát do Prahy nejela, ale balíček s workshopu jsem si ukořistila. Vytáhla jsem z něj kancelářský kroužek a desky a pustila se do práce.

Co jsem vlastně použila? 

Nádherné papíry od My Mind’s Eye ze svatební kolekce Bliss 
Dřevěný výsek „sladký život“ z červencového Page kitu 
Výsek „love“ a „kytičku“ z kolekce Twilight od One canoe Two 
Šestiúhelníkovou raznici od We R memory keepers
Fuse tool na tvorbu chrastítek
Stužky a další doplňky ze zásob
Děrovací kleště Crop a dile (ty ještě nevlastním, tak jsem musela k jiné scrap maniačce)Možná víc než fotky ukáže video, které jsem pro tebe tentokrát natočila. No snažila jsem se asi 10 minut před odjezdem na obřad. Rychle rychle, manžel nervní, že přijedem pozdě. Samozřejmě jsem si jak naschvál otočila mobil nastojato, já se na to…. No vkládám jej i tak. Snad tě inspiruje.

VIDEO

Svatba byla úžasná, nevěsta nejkrásnější, a protože jsem měli děti na hlídání, užili jsme si ten den na plno.  I ty užívej naplno léta a nezapomeň se s námi podělit o své výtvory na facebookové skupince  RODINA Papero Amo. 

10 komentářů:

 1. To je to originální video na výšku jak jsi včera říkala :-D moc krásné album Ani, určitě udělá velkou radost :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti no trapas co ti budu povídatale stalo se, snad to příště bude lepsi😂

   Vymazat
  2. Žádnej trapas, důležitý je výsledek a ten je pecka ;-) ale jak jsi to vykládala, to mě fakt pobavilo :-D

   Vymazat
 2. Moc pěkné 👍 Já stále nevím, zda ho vyrobit jako svatební dárek pro sestru. Objednala jsem si svatební kartičky, tak uvidím. Skvělá inspirace. Jaký máš prosím rozměr vrchní desky?

  OdpovědětVymazat
 3. Krása, Annie! Tyto papíry si o to říkaly! Jdu si to prohlédnout ještě jednou!

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover