neděle 18. listopadu 2018

VÁNOČNÍ ŠABLONY Papero amo

JANA B.

No ano, opravdu se to stalo. Z nějakého nevysvětlitelného důvodu poslala Anička vánoční vyřezávací šablony mně s tím, jestli bych z toho něco nevyrobila. Něco. Já, přáníčkový amatér! Ale na Aničky obranu musím říct, že ta holka mě zná! Neboť já si to přáníčkové tvoření fakt užila! Měla jsem nad sebou dva biče, jeden charitativní, kam přáníčka půjdou, a jeden eshopový, a to se pak tvoří samo. Takže když přáníčkové tvoření s těmito báječnými šablonami zvládnu já, tak to zvládne každej!


Nemám pro vás dnes žádné vychytávky jako Vali ve svém šablonovém článku (tady), ale několik typů přáníček v rychlém sledu.

Zcela zjevně se nabízel věneček a výřez do kruhu. Pak už stačilo jen doplnit lístky. Vytáhla jsem sice starší, ale neméně krásnější kolekci Snow and Cocoa od Crate Paper. Jsou to vlastně jediné vánoční papíry, které mám, ty od Pinkfresh Studia nepočítám, ty jsou takové specifické.


Kuličky jsem potřela glossy accent, aby se leskly (odkoukáno od zkušenějších).


Pak mi zbylo to vyřízlé kolečko, takže jsem to udělala obráceně. A vlastně jako posledního jsem doprostřed zasadila medvěda. 


Kolem dokola jsou různě poskládané výřezy cesmínových lístečků


Tady se moje inovace opakuje, tentokrát s jiným papírem a kolem dokola větvičkami. A uprostřed jsou kámoši sněhoví.Opětovné využití vyříznutého kolečka.Použitelné papíry došly, co teď? Zachránila mě loňská vánoční kolekce a černá! 


Místo kuliček "kokínko".


Černá se mi zalíbila, tak jsem ještě jednu kartičku vyhrabala. A aby nebylo vše tak symetrické a uprostřed, je výřez u kraje.


A teď se přesouváme k dalšímu typu přáníček, aneb vyřezávané. Stačilo několikrát projet strojkem, vyřezat lístky, podlepit pěnovkou a barevným papírem.Druhé přání je větvičkové.A tady jsem vysílena odpadla. Ale děsně šťastná, že mám zásobičku přáníček na charitativní prodej a že nakonec nejsou zas tak špatný. Snad se budou líbit.

17 komentářů:

 1. Jsou nádherná, Jani! 😍😍😍 Tuhle jemnost nikdy nezvládnu, ty ji ji udelas i z cernčer přání!!! ❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc dekuju a chytej se za nos! Vsak tva prace je taky mega jemna!

   Vymazat
 2. Je ti tak krásné a.presto jednoduché . Ale nikdy sama na to nepřijdu 😳

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, az se ti do ruky dostanou sablonky, uvidis, ze to pujde samo! Ja se pak docela dostala do viru, ale ze zacatku jsem taky tapala, jak do toho, to se neboj. Moc dekuju!

   Vymazat
 3. Přidávám se k Jani S. Ty proste vykouzlis jemnost snad i z toho nejsilnějšího papíru ❤️❤️

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné 😍. Jak je to,nejdou ti (což není vidět) nebo tě přáníčka spíše nebavi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aji, děkuji. A ano, spíš nebaví, zdržují mě a nemá to pro mě takový efekt, jako fotky a pěkné album. Ale teď mě to docela bavilo, až jsem sama sebe překvapila :)

   Vymazat
 5. Jsou překrásná! Hlavně oceňuji to využití všech kousků, takhle to mám ráda 😊😇❤

  OdpovědětVymazat
 6. Jani to je úžasné! Vánoční přání dělám letos výhradně ze starších zimních kolekcí a tohle je nádherná inspirace. Toho méďu jsem okamžitě liftla; ). Moc děkuju! Dokážu max. 1-2 za den. Tvé vysílání chápu;)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anicko, dekuji moc! Taky jedu letos na spotrebu lonskych a predlonskych a pred pred lonskych materialu :D a jsem rada, ze nejsem sama, koho pranickovani vysiluje!

   Vymazat
 7. Úžasné. Dokonalé. Nádherné. Inšpiratívne. ❤️❤️❤️😘

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oooo, takova pocta! Druhe pranickove guru, Vali. Dekuji moc!

   Vymazat

Pin It button on image hover