pátek 3. srpna 2018

HOST NA BLOGU / minialbum 6x4 od PETRY V.

Krásný den všem Paperoamačkám! 

Dnes mám pro vás článek já. Kdo? No, asi mě znáte pod jménem Petra V. nebo Vipeta, anebo taky jako tu, co jí v lednu vytáhli z "klobouku" a vyhrála tu nejlepší cenu ze všech - den s Papero Amo. A o čem to dnes bude? Přináším reportáž z výpravy za holkama (a panem ředitelem) a taky vám ukážu to nejbarevnější minialbum z dovolené.


Když jsem zjistila, že jsem vyhrála, psala jsem hned mému muži, že letos jako určitě jedeme do Uherského Hradiště (UH), ať mi dá termín. A on že si z toho teda uděláme dovolenou, že se mu na ty hory nechce (měli jsme jet do Krkonoš). Ha! A tak jsem to naplánovala na červen. Abyste rozuměli, do UH to z jižních Čech máme čtyři hodiny, a sama jsem jet nemohla, naše dítko by mě nepustilo. Takže když už, tak už!

Ve středu 27.června jsem nasedla na vlak ve Starém městě, kde jsme bydleli, a za čtyři minuty už jsem stála na nádraží v UH. Hned jsem se vydala zkoumat, kde ty holky vlastně sídlí, protože jsem od Pavlínky dostala instrukce: "Utajený vchod ze zadní strany parkoviště. Nemáme tu ani žádnou směrovku. Když tak volej." Naštěstí měly holky dveře otevřené…

No, a pak to přišlo. Představte si, jak vcházíte do papírové cukrárny, všude je to samý lahodný papír, voňavý chipboard a lákavé albíčko, a vy si můžete vybrat z nekonečného množství papírových dobrůtek. A dokonce si je i poňuňat… No, přečtěte si moje čerstvé dojmy, které jsem si hned ten den zapsala do dovolenkového Traveler´s notebooku (TN).


A co mě dostalo úplně nejvíc? Kromě toho, jak jsou Anička, Pavlínka, Peťa a Saturnin sehraná čtyřka, tak jsem byla naprosto unešená z alb a minialb holek, která jsem si mohla prolistovat naživo. Ááááách, to byla krása! Taky to chci tak umět.


Tady je ještě pár stránek z TN. Každému dni jsem věnovala jednu dvoustranu, na které jsem použila stick-it šipku (dlouho jsem nevěděla, co s nimi, ale sem teda sedly!) a báječné zvířátkové samolepky od Silvie. Papíry do sešítku jsem si nařezala a pak sešila kancelářskými sponkami.A proč jsem si psala TN a k tomu ještě pak dělala minialbum? To bylo tak… Na dovolenou jsem jela s tím, že ji zpracuji jako velké stránky klasicky do 30" alba. A k tomu udělám TN, abych si pamatovala, co, kdy, kde a jak. Jenže člověk míní, a holky z Papero Amo mění. Pavlínka přede mnou rozbalila malé roztomilé 6x4 album od Simple Stories. A já když jsem ho viděla naživo, tak jsem prostě neodolala. A to přes všechno mé konzervativní přesvědčení, že se minialbům budu vyhýbat jako čert kříži a pojedu si zarytě ty své třicítky, abych nakonec neměla alb plnou skříň… Takže Pavlí, až to nebudu mít kam dávat a všichni mi budou spílat, tak je odkážu na tebe, jo? :-D


A konečně se dostáváme k tomu minialbu. Jak jste asi pochopili, je to mé první. A tudíž jsem udělala několik začátečnických chyb. Tou hlavní asi je, že jsem si to nerozmyslela dopředu, jela si tlusté ozdoby a hodně odklápěcích stránek, a minialbum mi trošinku nakynulo
 

No, na odtučňovací kúru jsem ho neposlala. Měla jsem radost, že jsem si vyzkoušela všechny možné vychytávky od holek z design týmu. Na minialbum padl až na pár ozdob a jednu kartičku celý aktuální My life kit, velká část Extra kitu, skvělé chipboardy z červnového Page kitu, tyhle boží stromečky (samolepky i chipboardy), nějaké ozdoby z loňských kitů a taky pár papírů ze zásob.
Na celého cvalíka se můžete podívat ve videu

 
A protože se mi do alba ten TN už samozřejmě nevešel, udělala jsem jim takovou krabičku. Je to super věc, protože album i sešítek jsou pěkně u sebe. A navíc můžu na tu krabičku dát třeba další krabičku s novým minialbem, že jo… :-DA na závěr mám dva vzkazy: "Milé holky z PA, milý Saturnine, moc děkuji za skvělý zážitek, který je pro mě nezapomenutelný, díky za vaše boží nápady, kterými nás zásobujete, a za energii a lásku, se kterou vše děláte. A vám, milé čtenářky, přeju hodně času na tvoření a taky trochu odvahy na zkoušení nových věcí. Třeba minialb ;-)"

11 komentářů:

 1. Tyjo, velká nádhera, to minialbum je úžasný! <3
  A obdivuju krasopis v TN! :))

  OdpovědětVymazat
 2. Peti, to TN i mini jsou skvělé! Hned první stránka mini má tolik skvělých detailů - z celého alba přechází zrak! Při čtení jsem se moc pobavila - Papírová cukrárna je 100% pecka. Takže za sebe - ale jistě i za ostatní moc díky za inspiraci a za skvělý článek!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Jani, jsem ráda, že jsem tě pobavila :-) První stránka minialba je i moje oblíbená :-D

   Vymazat
 3. Peti,moc ti závidím krasny den s holkama....album i TN jsou super a noc krásné a nejsi sama,kdo to tak má....i ja si na dovolene vedla TN,ted dělám album a jeste aby toho nebylo málo,tak samozřejmě to zpracováván i do PL alba ������ jo a krabicka uplne pecka nápad a asi se budu sprostě opičit a taky si ji udělám 🤩

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, Ivi :) No já mám v PL taky stránku :-D Sice jen jednu, ale nechtěla jsem vynechat řazení po týdnech (to už je snad nemoc):-D Super, jen se opič a pak ji ukaž! :-)

   Vymazat
 4. Z krásného příspěvku je vidět, že sis to všechno parádně užila a tvořeníčko Tě moc bavilo 👍 Pěkně nás zásobuješ a inspiruješ !!! Sama jsem si na dovče psala TN deníček a musím říct, že to je "fuška" stíhat výlety a prostě všechno vidět, starat se o rodinu a o sebe a po nocích si hrát s tvořením.😀 Ještě tedy prozraď? Jak dlouho si vytvářela to krásné album? a pouzdro je moc pěkná vychytávka JSI VELIKÁ ŠIKULAAAA 🤗 DĚKUJEME

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irenko, moc děkuji :-) Já si právě TN trochu předpřipravila, takže na dovolené jsem mu pak věnovala max.20 minut denně a to už se dá :-) Ale to minialbum už bylo něco jiného :-D To jsem dělala celý týden po večerech včetně úpravy a vytištění fotek :-)

   Vymazat
 5. Peti co na to rict, hltám cely tvůj článek a nemuzu se alba a TN nabazit. I když je to tvé první minialbum, je vidět, ze už nejsi žádná zacatecnice , máš to vymazlene. Musela to být super dovca!! Všechny ty místa, co jste navštívili dobre znám a je úžasné, pak vidět, ze je má někdo tak krasne zpracované .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aničko, moc děkuju :-) Dovča byla skvělá a bavilo nás to. A máme tam zmapovaná snad všechna dětská hřiště :-D

   Vymazat

Pin It button on image hover