čtvrtek 11. října 2018

PAGE KIT projekty - ANNIE

Opět je tu další měsíc a já jsem tu s mojí inspirací tentokrát z aktuálního Page kitu a Extra kitu. Kity jsou opravdu ryze podzimní, a protože u nás se to všechno ještě zelení, zabrouzdala jsem při hledání fotek tentokrát hoooodně do historie. Našla jsem totiž fotky z jednoho říjnového odpoledne z roku 2013. Tehdy jsem ještě scrapbooking neznala, vše začalo až v únoru 2014, kdy jsem začala dodělávat zpětně album našemu Honzíkovi. Tento výlet mi v albumu chyběl, takže šup fotky na tisk. 
 
Vznikla nakonec stránka i PLko, oboje ti dneska ukážu. Začnu stránkou, s tou jsem měla hned jasno, věděla jsem, že chci použít menší formát 8,5 x 11 inch a taky ten krásný věneček, který byl součástí výseků v Page kitu. 
 
Nejprve jsem tedy do věnečku vybrala fotku o velikosti 10x15 cm, kterou jsem obstřihla. Zvolila jsem středové umístění celého layoutu. Veškeré podstatné věci tvoří tzv. středový sloupec. Pohrála jsem si s lístky, kolem věnečku doplnila křoví z bílých a dřevěných výseků. Když jsem byla spokojená, muselo vše dolů a papír do tiskárny. Text jsem si vyměřila tak, aby zbylo místo na datum a jeden dřevěný lístek. Toto je vždycky adrenalin, jestli to vyjde a text bude rovně. 
 
Vyšlo to. Takže už jen všechno nalepit zpátky a doplnit název, který je opět poskládaný z hesel z Page kitu .
 
Vlastně málem bych zapomněla na to nejvíc dramatické. Chtěla jsem na stránku ty krásné cákance, co dělá vždycky Jani S., jenomže doma jako naschvál nebyla tuž. Nebyl čas si lámat hlavu, a tak jsem rychle jela do večerky a modlila se, aby něco použitelného měli. A ono fakt. Dámy asi to nebude acid free, ale fungovalo to…..tradááá.
 
To nevymyslíš, ale splnilo to účel.
 
No a tady už hotová stránka stránka.
 

A jedeme dál. Na PLko jsem použila čtvercové kapsy a do středu umístila boží 10tku. Papíry byly na mě tentokrát dost tmavé, ale do toho modrého s lístkama jsem se zamilovala a jen nerada do něj střihla. Celkově je PLko dost kontrastní se světlou stránkou a spolu s těma starýma fotkama tak trochu RETRO.
 
Ty medvídky jsem tam mít musela, prostě mummy bear & baby bear. Honzík byl slaďouš a já měla ještě dlouhé vlasy, ou jé. 
 

Každou fotku jsem dozdobila lístky a taky kolečky. Některé jsou na pěnovce. Taky jsem přidala shluky kvíteček. 
 
Snažila jsem se, aby se PLko propojilo se stránkou, a tak jsem si jednu fotku obstřihla do kruhu, ano ano růčo. Nevlastním totiž žádný řezací plotr. Snad se to na Vánoce změní. 
 
Naposledy jsem opět na PC napsala journaling a vytiskla na vellum. Tentokrát jsem si ve wordu vytvořila dvě textové pole. Jedno umístila do středu toho druhého, aby mi tam pak vniklo bílé místečko přesně na výsek „podzim“. Hotovo, zase jeden restík za mnou. Někdy opravdu není špatné si nalepit i starší fotky, člověk si zavzpomíná ..
 
No a já se tě chci dneska zeptat, jakou kuriozitu jsi při svém tvoření zažila ty? Btw. ty oční linky si v životě na oči nedám.

9 komentářů:

 1. Ani, LO jsem ti už pochválila, ale až teď se dostávám k PL stránce ... Je boží!!! 😍

  OdpovědětVymazat
 2. Já ja, golden čechiše hende:))) Máš to moc pěkné Annie a Tvá improvizace mě opravdu pobavila:). Já jsem zrovna teď kupovala dcerce tričko s takovymi pěknými bambulkami....a už se těším, jak nějaké ušmiknu a použiju na stránku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. Ohoho dekuji. No já když zahlédne nějakou blbinku, tak už přemýšlím jak ji použit při tvoreni- to už je nemoc����ale vidím, ze v tom nejsu sama��

   Vymazat
 3. Krásné stránky Ani! Použít tekuté linky by mě teda nenapadlo, ale chápu to, že jsi tam ty fleky prostě musela udělat hned :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No dyť, prostě už jsem to musela mít hotové🙈😂

   Vymazat
 4. Ani obidve dve stránky sú krásne 😍 A tie linky to by ma veru tiež nenapadlo 😊ale super si sa vynasla. Paraaada

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover