středa 25. ledna 2023

Layout s tebou / KERSTIN

Z našich příspěvků na Instagramu jsi už určitě zaznamenala, že máme hned dvě zahraniční posily. Druhou naší šikovnou posilou je Kerstin z Německa. A právě Kerstin připravila další inspiraci z kolekce Vánoční vesnička.

Materiál z kolekce můžeš zakoupit jednotlivě nebo jako kit (sadu na tvoření). Tento kit obsahuje pouze některé druhy materiálu z kolekce, ale nemusíš se ničeho bát, je jich tam víc než dost. A protože žádná správná scrap žena nevyhodí nic, co by se ještě dalo použít, tak právě tady Kerstin využila zbytky čtvrtek a vyřezala pomocí vyřezávací šablony velkou spoustu větviček neboli roští, jak tomu říkáme my.Ty doplnila o nejrůznější nápisy (čeština tady) a výseky.
Na závěr pěnová abeceda a další důkaz toho, že kolekci Vánoční vesnička využiješ i na jiné než vánoční projekty, třeba na chlapský layout, je na světě. POUŽITÝ MATERIÁL A POMŮCKY:

Pokud některý materiál nebo pomůcka není skladem a ty ji nutně potřebuješ, nevěš hlavu! Dej si hlídacího psa. Jakmile to bude možné objednámenaskladníme a emailem tě informujeme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pin It button on image hover