sobota 25. srpna 2018

FREESTYLE - Traveler´s Notebook z Beskyd od LEY

Po hodně dlouhé době vás zase zdravím! Od Aničky jsem se nechala přemluvit na článek, protože jsem měla v záloze hotový TN ze zimního dámského wellness víkendu v Beskydech. Článek píšu v úterý a venku stále vládnou tropy, ale na sobotu hlásí ochlazení, tak uvidíme jestli bude virtuální návštěva zasněžených Beskyd jediným ochlazením. Já osobně hlasuji ještě pro teplé počasí :-).

Někomu by se mohlo zdát, že jedním víkendem přeci nemůže zaplnit celý sešit! Když kromě vás fotí doslova vše i dvě kamarádky ze čtyř, tak nemáte o fotky nouzi. Moje kamarádky byly dokonce tak hodné, že mi relativně brzy všechny fotky poskytly, tak jsem se mohla pustit do práce.


Na další zdobení jsem používala, co mi pod ruku přišlo a hodilo se barevně nebo textově.Ve volných chvílích jsem si něco i vyšila.Protože fotit celý deníček je nemožné a zdlouhavé, tak jsem pro vás natočila video.

VIDEO

Na závěr stejně jako Valika i já mám fotku ze zákulisí natáčení. Jelikož nemám stativ, tak mi můj nejšikovnější David jeden takový improvizovaný připravil.


Děkuji vám za pozornost a zase někdy příště! Mějte krásný zbytek prázdnin :-)

9 komentářů:

 1. leus paradicka. to vysivanie, to vsetko. krasa 😘😘😘😘

  OdpovědětVymazat
 2. Moc KRASNE, a mas krasne pismo.... no a o vysivani ani nemluvim, nadhera.....

  OdpovědětVymazat
 3. Lei musela jsem to zkouknout hned několikrát, moc se mi líbí všechny ty schovávacky, detaily a o vyšívání ani nemluvím. Musel to být bozii výlet :-)

  OdpovědětVymazat
 4. všecko skvělé, ale ten stojan! ten si zaslouží fakt pochvalu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Leuš! Nádhera od začátku do konce, výšivky jsou přímo luxusní. A stojan závidím, myslím, že fotku stáhnu a pošlu ji mailem manželovi ... :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc krásný deníček Leuš, nechápu, že mi to uniklo ... nádherně píšeš, to je písmo, jedna báseň.

  OdpovědětVymazat

Pin It button on image hover