čtvrtek 25. února 2021

Minialbum Doma / ANNIE

 Kit Spolu doma / únor 2021

Ahoj! Po přáníčkové kráse od Adel si střihneme jedno minialbum. Z kitu mi toho ještě docela dost zbylo, hlavně ten super mega nápis DOMA, a tak jsem se rozhodla, že vyzkouším zase něco nového a vytvořím si jedno motivační mini albíčko. Upřímně je to teď s tím cestováním a vůbec děním kolem na kočku, a proto mi přijde důležité, zaměřit se na ty obyčejné věci, které nám dělají radost.


Pro základ alba jsem použila čtvrtky 12x12 z kitu. Pro zjemnění jsem přidala ještě bílou, hořčicovou a světlounko modrou.


Čtvrtku jsem si rozřízla na jednotlivé pruhy s výškou 3 inche

Zvolila jsem si délku alba 7,5 inch a ten zbytek přehla buď na jednu nebo druhou stranu tak, aby vznikla schovávačka. Takovým způsobem jsem si narýhovala všechny papíry.

Ty jsem pak následně spojila kroužky z HP alba. Ale ty můžeš klidně spojit jen stužkou.

Přední desky tvoří acetátová čtvrtka, které jsem zdobila právě nápisem Doma.

K únorovému kitu se parádně hodí kolekce Hygge. Obě dvě jsem v albu nakombinovala. Hned první stránku tvoří nastříhaná kartička z Hygge kitu.

Další stránky jsou jen jemně zdobené. Využila jsem hojně nálepek s textem z obou kitů. Vystřihla si pár známek.Vyřezala jsem trochu toho roští s jednobarevných čtvrtek a vellumu


PL kartičky s textem jsem lehce ořízla a použila snad všechny.

A tady ještě pár dalších stránek.Album je zatím stále na mém pracovním stole, chybí mi dopsat journaling a možná doplním ještě další stránky. Místo je a myšlenek, co by se dalo ještě zaznamenat, také. Moc mě to baví. Možná bych to trošku připodobnila našemu známému December Daily nebo také Week in the Life. Uvidím, co z toho nakonec vznikne. Slibuju, že o video nepřijdeš!

Měj se krásně!

3 komentáře:

  1. Ani, skvělý formát a s těmi kroužky je to topka! Moc se těším na pokračování a na video 😘

    OdpovědětSmazat
  2. Aničko je krásné, moc se těším na video 😉 a super nápad s těmi kroužky 👍

    OdpovědětSmazat

Pin It button on image hover